Προς το περιεχόμενο

Δείξτε μας την γωνιά σας.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Όχι το στούντιο αλλά το σημείο που κάθεστε και χάνεστε!

Εγω π.χ. έχω ένα χώρο - γραφείο εργασίας με τα "παιχνίδια" μου και βρίσκομαι εκεί τις περισσότερες ώρες της ημέρας. Πρέπει να είναι εργονομικό για κάθε χρήση. Δουλειά, μουσική ή ότι άλλο κάνει ο καθένας. 

Το γραφείο μου είναι ιδιοκατασκευή. Το laptop που έχει το Cubase και τα σύνθια με το controller στο ειδικό συρτάρι απο κάτω. 

Δεν αποχωρίζομαι τα έμπιστα ηχεία μου ποτέ.

Μια κιθάρα παντός καιρού είναι πάντα δίπλα ότι και να συμβεί. Άνθρωποι είμαστε. Ποτέ δεν ξέρεις.20181129_151345.thumb.jpg.ccfe3f2307107e635995c1885b94f9f0.jpg

 

Για να δούμε που είστε.

  • Like 18

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αυτό είναι το γραφείο μου. Δεν είμαι επαγγελματίας πια για να έχω στούντιο και σαν ερασιτέχνης μουσικός εχω τόσα εργαλεία που μου περισσεύουν και ντρέπομαι γι αυτό. Αλλά αυτός είναι ο παράδεισος μου και είμαι σίγουρος πως όλοι έχουμε μια γωνιά με λιγότερα ή περισσότερα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι και να ντρέπεσαι....Νομίζω σε όλους περισσεύουν, είτε γιατί θυμίζουν κάτι, είτε γιατί σήμερα ούτε κάν χαρίζονται....

 

 

(κάτσε να συμμαζέψω λίγο γιατί δεν είμαι ευπαρουσίαστος....)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 Εγώ έχω......πέντε 😛 αγαπημένες......η μάλλον 6.....γωνιες.

Στην πρώτη ακούω μουσική και πινω και καπνιζω :P

Στη Δευτερη παιζω κιθαρα και πινω και καπνιζω

Στην Τριτη το στουδιακι.....οπου πινουμε καπνιζουμε

Στην Τεταρτη ειναι το στουδιον για Video και φωτογραφία οπου ΜΟΝΟ καπνιζουμε (οι αριθμοι στα Monitors επεξηγουν ποιες οθονες ειναι ζευγη)

Στην πεμπτη απολαμβανουμε καπνιζονταςτηλεοραση....και στην

Εκτη βλεπω VHS και Laser Disc συνηθως με τσιγαρο 😛

1η γωνια.jpg

2η γωνια.jpg

3 γωνια.jpg

4η γωνια.jpg

5η γωνια.jpg

6 Γωνια.jpg

  • Like 21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε Λάκη, δε με έλεγες, και κατέβασε προχτές η σύζυξ την crt και την πήρε ο γύφτος....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 minutes ago, dimsonic said:

ρε Λάκη, δε με έλεγες, και κατέβασε προχτές η σύζυξ την crt και την πήρε ο γύφτος....

O Gypsy....Knows.

Αν ειχα λεφτα και χωρο, θα μου επαιρνα αυτο για τα Χριστουγεννα The Sony LV-1901

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα τα πρότυπα Λάκη είχα κάποτε και εγώ 4...ένα στο γραφείο, ένα καθώς πρέπει χομσινεμα, ένα στο υπόγειο και ένα στο δωμάτιό μου....

Του γραφείου καταργήθηκε, το χομσίνεμα βλέπει μόνο ειδήσεις όταν πλένω πιάτα, στο υπόγειο μένει για μελλοντική χρήση και για την ώρα δανείζει μηχανήματα στο δωμάτιο.

Του δωματίου το βλέπετε εδώ, αν και τώρα στήνω ένα πιό εργαστηριοειδές κάτω απ τα κεραμίδια όπου τον χειμώνα θα δουλεύω με άνορακ και το καλοκαίρι με το φανελάκι... μπας και φτιάξω καμιά κιθάρα....

 

Βλέπετε την άποψη της καρέκλας, γιατί για να σας δείξω την άλλη με τα όργανα πρέπει να ανέβω πάνω στο keyboard

 

Οι δίσκοι είναι από το 1700 έως το 1975:classic_ninja:

20181129_182233.jpg

Επεξεργασμένο από dimsonic
  • Like 18

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 minute ago, dimsonic said:

Λάκη το ηχείο εκεί δεξιά Dantax είναι?

tamon AH-25

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου