Προς το περιεχόμενο

Δείξτε μας την γωνιά σας.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, LK said:

tamon AH-25

αυτό πάνω στο βίντεο στην τελευταία

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 minute ago, dimsonic said:

αυτό πάνω στο βίντεο στην τελευταία

Α! Οχι αυτο ειναι subwoofer Cambridge Audio

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, LK said:

Α! Οχι αυτο ειναι subwoofer Cambridge Audio

 

πάνω στο βίδεο?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Λάκη δημιουργείς θρύλο. Θα ψάχνουν τον Connery στην Κοζάνη αντι για Σκωτία.

Μια ερώτηση όμως ρε φίλε: εξαιρετικές φωτογραφίες και ατμόσφαιρα κάνουν τα vintage ηλεκτρονικά αλλά μη μου πεις πως τα χρησιμοποιείς και για τον λόγο που κατασκευάστηκαν κιόλας.... :classic_smile:

 

dimsonic ζεστός ο χώρος και συνεχίζεις να έχεις τα ηχεία σε παράταξη βλέπω. Εγω μόλις προχτές μετα απο χρόνια σε αχρηστία, έβαλα τα PMC LB1 στη... βιβλιοθήκη για να παίζουν τουλάχιστον spotify και ράδιο! :classic_blush: 

LS3/5A ιδιοκατασκευές είναι τα μικρά; Είχα φτιάξει κι εγω το 90 δύο σετ με διορθωμένη φάση. Κάποτε ορκιζόμουν σε αυτά. 

 

Παροιμυώδη μπλε τύπε έχεις το loft που σου αρμόζει, με κλειστες κουρτίνες εννοείται και ηλεκτρική σκούπα για ξεκάρφωμα. Γουάο!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ls3/5a ειναι.

Ιδιοκατασκευη όπως και τα κατω απ αυτα. Το δευτερο σετ bbc που εφτιαξα ενα το 83 και ενα το 03.

Ολο το συστημα ειναι ιδιοκατασκευη ή εστω μοντιφες. 

εκτος απο τα ηχοληπτικα που ειναι στρεητ.

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 hour ago, yameth said:

Λάκη δημιουργείς θρύλο. Θα ψάχνουν τον Connery στην Κοζάνη αντι για Σκωτία.

Μια ερώτηση όμως ρε φίλε: εξαιρετικές φωτογραφίες και ατμόσφαιρα κάνουν τα vintage ηλεκτρονικά αλλά μη μου πεις πως τα χρησιμοποιείς και για τον λόγο που κατασκευάστηκαν κιόλας.... :classic_smile:

 

 

Γιάννη ΟΛΑ ειναι λειτουργικα και τα χρησιμοποιώ (και ξέρεις ότι θελουν και τρελη συντηρηση-χρηση για να μην χαλάσουν από την απραξία).

Τα χρησιμοποιώ όμως σε φάση "ιεροτελεστιας" π.χ. θα δω μια VHS ένα Σαββατο βραδυ.....ή θα ακουσω ένα βινυλιο ή μια μπομπινα όταν θελω να χαλαρωσω.

Φυσικα αν θελω να xαζεψω κατι απλά πριν κοιμηθω, θα βαλω στο στικακι μια ταινια στην TV ή ενα mp3 playlist να παιζει οταν σφουγγαριζω.😛

Παντως η ευτυχια μου όταν βλέπω ταινιες του '40 στην ασπρόμαυρη TV είναι ανυπερβλητη (εχω και προτζεκτορα και δυνατοτητα hd προβολής.....αλλα θαλπωρή βρήσκω μονο στην GRUNDIG TRIUMPH 1421 -η οποία με ένα RF modulator παίζει ΟΛΑ τα formats😁.

  • Like 2
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 hour ago, dimsonic said:

πάνω στο βίδεο?

Δεν χωροσε αλλου :P. Πατάει πάνω σε auralex MOpad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου