Προς το περιεχόμενο

Δείξτε μας την γωνιά σας.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, blue είπε

IMG_20181027_200221_HHT.thumb.jpg.3bcde0cc105e5b47c3c81e1a57911ba9.jpg

 

Ρε συ, αυτο ειναι το φοιτητικο μου δωματιο. Κρεββατακι στο πατωμα, σοφιτα και ιστορια..... 

 

Μου κανει εντυπωση, εισαστε ολοι τοσο τακτικα αγορια, το δικο μου ειναι μονιμως μπου......λο,  καθε μερα φασινα πεφτει?

 

 

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Just now, fenderiarhs said:


Ρ

Μου κανει εντυπωση, εισαστε ολοι τοσο τακτικα αγορια, το δικο μου ειναι μονιμως μπου......λο,  καθε μερα φασινα πεφτει?

 

 

Αν ρωτάς εμένα.....τα κεφάλια από τις καρφίτσες στο συρτάρι μου ατενίζουν στοιχισμένες.....το Βορρά.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, LK said:

Αν ρωτάς εμένα.....τα κεφάλια από τις καρφίτσες στο συρτάρι μου ατενίζουν στοιχισμένες.....το Βορρά.

ελπίζω να μη ρωτήσεις πάντως εμένα....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ωραίες όλες οι "γωνιές" και πολύ ωραίο το θέμα του Yameth...., αλλά ρε παιδιά λυπηθείτε μας. Βλέπω 7-8 "καλές" κιθάρες, πανάκριβα πλήκτρα και ενισχυτές, pc's που πρέπει να πουλήσεις νεφρό (όπως ειπώθηκε αλλού...) για να τα αποκτήσεις και μην πω για τα τύμπανα.... Ζηλεύω γαμώτο!   Το μόνο που με  κρατάει από το να σπάσω το λάπτοπ που έχω μπροστά μου  (λαίμαι τώρα..)  είναι το γνωστό γνωμικό "less is more"...😣                                      Edit:  Η μόνη γωνιά που δεν ζηλεύω είναι του πνοή και νύξη.... θα μ'έπιανε κατάθλιψη εκεί μέσα!😥  Τόσα τραυματισμένα όργανα....!

Επεξεργασμένο από cigaret13
  • Like 2
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, fenderiarhs είπε

 

Ρε συ, αυτο ειναι το φοιτητικο μου δωματιο. Κρεββατακι στο πατωμα, σοφιτα και ιστορια..... 

 

Μου κανει εντυπωση, εισαστε ολοι τοσο τακτικα αγορια, το δικο μου ειναι μονιμως μπου......λο,  καθε μερα φασινα πεφτει?

 

 

και εγω λογο επαγγέλματος  πρεπει το δωματιο καθε μερα να λαμπει κ να ειναι τακτοποιημενο.

Οποτε η φασινα - ξεσκονισμα ειναι καθημερινο φαινομενο οχι μονο στο studio μου αλλα κ στο υπολοιπο σπιτι.

Το σπιτι μου ειναι κεντρο διερχομενων.

Θυμαμαι οταν πρωτομετακομισα στη γειτονια - επειδη ειναι ακομα γειτονια εδω κ ολοι ξερουν ολους...με κοιταζαν με μισο ματι..

Με τοσο κοσμο που ερχοταν καθε μερα νομιζαν οτι ημουν τιποτα drug dealer.

 

  • Χαχα 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

 Ωραίες όλες οι "γωνιές" και πολύ ωραίο το θέμα του Yameth...., αλλά ρε παιδιά λυπηθείτε μας. Βλέπω 7-8 "καλές" κιθάρες, πανάκριβα πλήκτρα και ενισχυτές, pc's που πρέπει να πουλήσεις νεφρό (όπως ειπώθηκε αλλού...) για να τα αποκτήσεις και μην πω για τα τύμπανα.... Ζηλεύω γαμώτο!   Το μόνο που με  κρατάει από το να σπάσω το λάπτοπ που έχω μπροστά μου  (λαίμαι τώρα..)  είναι το γνωστό γνωμικό "less is more"...😣                                      Edit:  Η μόνη γωνιά που δεν ζηλεύω είναι του πνοή και νύξη.... θα μ'έπιανε κατάθλιψη εκεί μέσα!😥  Τόσα τραυματισμένα όργανα....!

 

 ισχύει το less is more.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ζηλεύω πραγματικά δεν είναι τα όργανα, οι ενισχυτές και ο εξοπλισμός γενικά αλλά η ύπαρξη χώρου.

Εγώ στο σπίτι όσο περνάει ο καιρός, λόγω ευτυχών αφίξεων νέων μελών, έχω όλο και λιγότερο χώρο.

Εννοείται ότι δεν συζητάμε να είναι κάτι εκτός της θήκης του. Όλα στήνονται για να παίξω το πολύ καμιά ώρα και μετά ξαναφυλάγονται στις θήκες τους, αν θέλω την επόμενη φορά να τα ξαναβρώ αρτιμελή και συναρμολογημένα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, ekim said:

Αυτό που ζηλεύω πραγματικά δεν είναι τα όργανα, οι ενισχυτές και ο εξοπλισμός γενικά αλλά η ύπαρξη χώρου.

Εγώ στο σπίτι όσο περνάει ο καιρός, λόγω ευτυχών αφίξεων νέων μελών, έχω όλο και λιγότερο χώρο.

Εννοείται ότι δεν συζητάμε να είναι κάτι εκτός της θήκης του. Όλα στήνονται για να παίξω το πολύ καμιά ώρα και μετά ξαναφυλάγονται στις θήκες τους, αν θέλω την επόμενη φορά να τα ξαναβρώ αρτιμελή και συναρμολογημένα.

 

Και σε μας φίλε μου ήρθαν νέα μέλη....αλλά πέρασαν και κάτι δεκαετίες...οπότε ...άστο καλύτερα!

 

Εγώ ξεκίνησα από τα 42 τμ, πήγα στα 25 και τώρα είμαι στα 10....και λέω ευχαριστώ, γιατί μελλοντικά ξέρω ότι θα πάω σε λιγότερα....:classic_unsure:

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimsonic είπε

Και σε μας φίλε μου ήρθαν νέα μέλη....αλλά πέρασαν και κάτι δεκαετίες...οπότε ...άστο καλύτερα!

 

Εγώ ξεκίνησα από τα 42 τμ, πήγα στα 25 και τώρα είμαι στα 10....και λέω ευχαριστώ, γιατί μελλοντικά ξέρω ότι θα πάω σε λιγότερα....:classic_unsure:

 

Ε πόσο λιγότερο να πας από τα10τμ ? ... μετά πας σε τηλεφωνικό θάλαμο  :classic_laugh:

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, k_design είπε

 

Ε πόσο λιγότερο να πας από τα10τμ ? ... μετά πας σε τηλεφωνικό θάλαμο  :classic_laugh:

οχι ...υπαρχουν κ μικροτερα..

εδω η κοπελα ζει σε ...8 :classic_biggrin::classic_biggrin:

 

Επεξεργασμένο από vagelism
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου