Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; VIII


gutter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 998
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Στις 4/3/2011 στις 11:33 ΜΜ, lgbesios είπε

για να θυμούνται  οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι

 

 

 

έχει και Cave μια τρομερή διασκευή στο kicking against the pricks

 

 

αυτό το νήμα ως

Τι μουσικη ακουτε τωρα?

Από τον lgbesios, 4 Μαρτίου 2011 @ Περι ανέμων και υδάτων

ξεκίνησε πριν 8 χρόνια (άνωθεν το πρώτο ποστ) και αποδείχθηκε εκτός από το μακροβιότερο και το δημοφιλέστερο μέχρι στιγμής και όχι τυχαία... το βρήκα ψάχνοντας κάτι άσχετο και το παραθέτω...

 

 

ΥΓ. επ ευκαιρία και ελπίζω χωρίς παρεξήγηση θα πρότεινα αν συμφωνείτε όλοι να δείχνουμε μια αυτοσυγκράτηση στα συνεχή ποσταρίσματα για να υπάρχει μια μεγαλύτερη ποικιλία στα ακούσματα και να μην γινόμαστε κουραστικοί σε αυτούς που καλώς ή κακώς δεν τους αφορούν οι προτάσεις μας... νομίζω ότι πάνω κάτω 3 ποσταρίσματα την ημέρα ανά άτομο είναι μια καλή ισοροπία... φυσικά αυτό είναι μια προσωπική εκτίμηση και μόνο στον εαυτό μου μπορώ να την επιβάλλω...

  • Like 3

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, vagelism said:

τι μου εκανες ρε ατιμε με αυτη τη δισκαρα βραδυατικο...

 

Δισκαρα οντως με πολυ και καλο κοσμο.Ειναι βεβαια κι αυτη η φωνη του Paul Rodgersπου με κανει κι ανατριχιαζω οταν τραγουδαει τα μπλουζ.

 

  • Like 2
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, gvour είπε

Δισκαρα οντως με πολυ και καλο κοσμο.Ειναι βεβαια κι αυτη η φωνη του Paul Rodgersπου με κανει κι ανατριχιαζω οταν τραγουδαει τα μπλουζ.

 

δεν ηξερα οτι υπηρχε αυτος ο δισκος. Αυτον ακουω ολο το απογευμα. Απιστευτα παιξιματα.

και ναι ο Paul...ειναι μια κατηγορια απο μονος του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, npap είπε

 

 

αυτό το νήμα ως

Τι μουσικη ακουτε τωρα?

Από τον lgbesios, 4 Μαρτίου 2011 @ Περι ανέμων και υδάτων

ξεκίνησε πριν 8 χρόνια (άνωθεν το πρώτο ποστ) και αποδείχθηκε εκτός από το μακροβιότερο και το δημοφιλέστερο μέχρι στιγμής και όχι τυχαία... το βρήκα ψάχνοντας κάτι άσχετο και το παραθέτω...

 

 

 

 

κυρ  Νίκο   είναι  ακόμη πιο παλιό  το νήμα   να  φανταστείς  το post μου που αναφέρεσαι   πρέπει να είναι   το πρώτο  του δεύτερου  μέρους του νήματος.

Και ένα όμορφο  κομμάτι  για ένα  χαλαρό  ΣΚ  …..αμήν

 

  • Like 2

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 hours ago, vagelism said:

και ναι ο Paul...ειναι μια κατηγορια απο μονος του.

Οπως ακριβως το λες Βαγγελη το εχω και του λογου μου στο μυαλο μου.

Μια κατηγορια μονος του.

Aλλες δυο αγαπημενες μου φωνες απο το νησι ειναι ο Steve Marriott και ο αποκατω(Danny Bowes).

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου