Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; VIII


gutter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 998
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

14 minutes ago, RayDTutto said:

 

Τα δάκρυα μας πότισαν τη Φιλαδέλφεια σε εκείνη την τουρνέ...

Ζηλεύω !!!!

Εγώ είμαι γενημμένος το 88 και δυστυχώς έχω δει τους αγαπημένους μου μουσικούς μόνο σε ηλικία σύνταξης χαχαχ

Τα Maiden bootlegs btw, είναι πολύ ανώτερα σε ήχο από τις official παραγωγές τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και μας εβαλες στο κλιμα να ριξω μια κομματαρα.

Και ΟΚ φωναρα ο Πουλοπουλος(ετσι δεν τον ειπαμε?😀) αλλα μου αρεσαν πολυ περισσοτερο με τον Nicky Moore παρα με τον Bruce.

Καλο βραδυ.

 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, gvour είπε

Πολυ δυνατοι και δεμενοι επισης,επαθα πλακα.

Δεν ξερω πως ηταν απο κοντα αλλα πρεπει να ειχαν και καλο ηχο απο οσο βγαινει συμπερασμα.

 

Με έπιασε χοντρό ταράκουλο με την πάρτη τους ....Τέτοιο ήχο σε κλειστό μαγαζί είχα πολύ καιρό να ακούσω . Δυνατός , πεντακάθαρος, όλα τα όργανα τα άκουγες και τα ξεχώριζες . Και φωνάρα , σπουδαία φωνάρα 

 

Μου άρεσε και άλλη μια μπάντα , νεαρή σε ηλικία και σε χρόνια . Την ήξερα επειδή μου την είχαν προτείνει και την γούσταρα , αλλά ήταν και σε λαηβ εξαιρετική 

 

Επεξεργασμένο από Rebel_Of_South
  • Like 1

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου