Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; VIII


gutter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για μενα μακραν η καλυτερη μπαντα της τελευταιας δεκαετιας...εδω ενα διαμαντακι απο το προσφατο δισκο τους

 

  • Like 3

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 998
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

31 λεπτά πριν, noe13 είπε

Για μενα μακραν η καλυτερη μπαντα της τελευταιας δεκαετιας...εδω ενα διαμαντακι απο το προσφατο δισκο τους

πραγματικά σπουδαίοι

 

και δοθείσης της ευκαιρίας λόγω του θρεντ με τις νέες μουσικές, πλέον έχω σκαλώσει με αυτό το στυλάκι . Που και πάλι δεν το θεωρώ μακρινό στα ακούσματα μου για να το θεωρήσω "νέα μουσική )

 

  • Like 2

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Montreux κάτι έχει το νερό ... δεν εξηγείται αλλιώς😁

τι Rythm Section είναι αυτό ΡΕ !!!!

και Rory με συναίσθημα 5 ανθρώπων μαζί όπως πάντα.

Επεξεργασμένο από sharpshooter
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, Rebel_Of_South said:

πραγματικά σπουδαίοι

 

και δοθείσης της ευκαιρίας λόγω του θρεντ με τις νέες μουσικές, πλέον έχω σκαλώσει με αυτό το στυλάκι . Που και πάλι δεν το θεωρώ μακρινό στα ακούσματα μου για να το θεωρήσω "νέα μουσική )

 

Ειναι ο γνωστος Saraceno που βρισκεται καμια 30αρια χρονια στην πιατσα?Θα πεις ποιος αλλος να ειναι.Πολυ δυνατος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου