Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; VIII


gutter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 998
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

3 λεπτά πριν, sharpshooter είπε

Nola είναι άλλο ένα tattoο μες 'το μυαλό για μένα 🤣

έμενα ίσως το πρώτο ...αληθινό 😛

 

όχι ότι έχουν κακό δίσκο . Με κρυφά διαμάντια της " σαπιο-ποταμίσιες " μπαλάντες 

 

  • Like 1

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, Rebel_Of_South said:

ντάξει υπερβολή κι αυτό που λες . Πάντως το Load το έχω πολύ ψηλά και γενικά αυτόν τον "ήχο" που έχει , όπως και των  CoC, AiC, Down 

 

Δεν είναι υπερβολή φίλε μου.

Όταν μιλάμε για μπάντα με το Black Album στο ενεργητικό της συν τις δισκάρες των 80s, πρέπει να επηρεάζει και όχι να επηρεάζεται έτσι.

Αυτά από έναν καμένο που άκουγε το Puppets ένα μήνα σερί όταν το πήρε !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Rebel_Of_South said:

όχι ότι έχουν κακό δίσκο . Με κρυφά διαμάντια της " σαπιο-ποταμίσιες " μπαλάντες 

Έτσι φίλε

In the swamp καταστάσεις😎

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sharpshooter είπε

Όταν μιλάμε για μπάντα με το Black Album στο ενεργητικό της συν τις δισκάρες των 80s, πρέπει να επηρεάζει και όχι να επηρεάζεται έτσι.

εγώ το βρίσκω απόλυτα υγιές 

 

και για να μείνω οντοπικ

 

  • Like 1

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μέσα στο top 3 δίσκων που βγήκαν το 2018, και βγήκαν πολλοί που μου άρεσαν. Διαφορετικός, φρέσκος, πανέξυπνος, με φανταστική αισθητική και άπαιχτα παιξίματα. Ρίξτε μια αυτιά.

 

  • Like 2

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου