Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για δώρο σε μουσικόφιλο (ροκ) φίλο;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως κάθε χρόνο, στο γραφείο οργανόνουμε μια χριστουγεννιάτικη γιορτούλα και ανταλλάζουμε δώρα. Θα εκτιμούσα ιδιαίτερα αν με βοηθούσατε να διαλέξω κάτι που να υπάρχει εδώ, για κάποιον φίλο που αγαπά το ροκ, δεν έχει κάποιο μουσικό όργανο και με κόστος 20-30€ (η κρίση φταίει, όχι εγώ :) ).

Είμαι από αυτούς που το γούστο τους σε κάποια πράγματα... φυσάει. Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη!

Επεξεργασμένο από papaki72
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω βέβαια το στυλ του, αλλά μπορείς επίσης να του πάρεις κάποιο ενδυματολογικό αξεσουάρ πχ μπαντάνα που μπορεί να την δέσει ακόμα και στο καθρεφτάκι του αυτοκινήτου (αν δεν θέλει να την φοράει στο κεφάλι ή στο χέρι αλά Slash), (sorry LK :classic_love:).

 

Και ένα εισιτήριο για κάποιο live των ZZTop στην Γερμανία το καλοκαίρι (ξεκινάνε όμως από 50 €).

Τώρα πώς θα πάει .... δικό του θέμα.:classic_biggrin:

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
31 minutes ago, fusiongtr said:

(sorry LK :classic_love:).

 

 

😁

Δώστου 2 χαρτονομίσματα των 10 ευρώ και δύο των πέντε και πες του..."τα διάλλεξα μόνος μου " 😛😁

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, papaki72 said:

 

 

Αν σου πω πως αυτό είχα κατά νου θα με πίστευες;

 

 

όχι

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου