Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:classic_unsure: shit !  Μονο γι αυτό το έκανα  Account !

Εσένα Σπυρο το λινκ που έχω βάλει, παίζει κανονικά?

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
1 ώρα πριν, kein είπε

:classic_unsure: shit !  Μονο γι αυτό το έκανα  Account !

Εσένα Σπυρο το λινκ που έχω βάλει, παίζει κανονικά?

Ναι

• Like 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Τελικα απλά δεν υπάρχει στο Ελληνικο και πρέπει να αλλάξω την γλώσσα στα αγγλικά για να μου το εμφανίσει, έτσι δηλαδή μου είπαν από την εξυπηρέτηση πελατών. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, kein είπε

Τελικα απλά δεν υπάρχει στο Ελληνικο και πρέπει να αλλάξω την γλώσσα στα αγγλικά για να μου το εμφανίσει, έτσι δηλαδή μου είπαν από την εξυπηρέτηση πελατών. 

Αυτο ειναι. Τωρα που το τσεκαρα στο profile μου, εχω language English.

• Like 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 λεπτά πριν, Spyros Delta είπε

Αυτο ειναι. Τωρα που το τσεκαρα στο profile μου, εχω language English.

άρα το είδες χωρίς υπότιτλους, έτσι ? τουλάχιστον έχει αγγλικούς υπότιτλους ?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
35 λεπτά πριν, kein είπε

άρα το είδες χωρίς υπότιτλους, έτσι ? τουλάχιστον έχει αγγλικούς υπότιτλους ?

Εχει Αγγλικους

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

Ανακοινώσεις

• Αναρτήσεις

• Όπως είπα και στον τίτλο το πρώτο μου Metal κομμάτι. Θα σκεφτόταν κανείς πως είναι πιο αναμενόμενο να γράφεις μέταλ σε πιο μικρή ηλικία και με το πέρασμα των χρόνων αλλάζει η αισθητική σου και πας στα blues, στην κλασική, στην jazz ξέρω 'γω. Η πλάκα είναι πως μέχρι τα 20 δεν άντεχα τη μέταλ και μου μου φάνηκε πιο συμπαθητική απτα 25 και μετά. Τι να πει κανείς; Άβυσσος η ψυχή του μουσικού... Δεν ξέρω αν έχει κανείς σας επαφή με τα Elder Scrolls (Skyrim και λοιπά), πάντως οι στίχοι εκεί βασίζονται... Επίσης πιάσατε σε ποιά κλίμακα είναι το κομμάτι;       https://www.youtube.com/watch?v=WK2yAHSnaPc
    • ...η περουκα του Gadson ..ολα τα λεφτα!!{Αλλα τι ωραια γκρουβα!!}
    • Καλημέρα σε όλο το forum!Χθές μπέρδεψα τα ονόματα στα αρχεία και ανέβασα λάθος για τον διαγωνισμό,ζήτησα αντικατάσταση αλλά και να μην γίνει δεν πειράζει,άπλα σε όποιον θέλει να ακούσει την τελική μορφή του track που έφτιαξα για τον διαγωνισμό είναι εδώ.Μπράβο σε όλους,αρκετές ωραίες μουσικές! The Walk(Going for).wav
    • Δυστυχως δεν εχω βρει καπου αλλου αυτο το περφορμανς παρα μονο σε ενα βιντεακι στο facebook, οποτε there you go...μια απο τις πιο ιδιαιτερες εκτελεσεις του Take 5 που εχω ακουσει ποτε.       😂     Y.Γ. Υπαρχει τροπος να αποφυγουμε το τερατωδες embed για fb videos, περαν του να βαλεις απλο non-embedded link? 
    • Ο διαγωνισμός έφτασε στο τέλος του. Οι συμμετοχές ξεπέρασαν τις εκατό! Την επόμενη εβδομάδα θα ανακοινωθούν οι 3 νικητές. Ευχαριστώ πολύ όλους τους συμμετέχοντες. 

Χρήσιμες πληροφορίες

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύχρηστη. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε.