Προς το περιεχόμενο

κλοπή racl synth Nord electro 2


nikodr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκλάπη στην περιοχή των εξαρχίων μπουμπουλίνας και κουντουριώτη synth nord electro 2 .Μου επιτεθήκανε χτες βράδυ 3 άτομα με μαχαίρι,στα εξάρχεια έχει γίνει μάστιγα τις τελευταίες βδομάδες οι επιθέσεις απο ομάδες μικρών ατόμων με μαχαίρια.Αν βρεθεί απο κάποιον στείλτε μου pm ή μήνυμα στο https://www.facebook.com/Nikos.drogosis  ,μου είπαν κάποιοι φίλοι για πιάτσες αθήνα που πουλάνε κλοπιμαία στο κέντρο ξέρετε που?

Ευχαριστώ πολύ...!

nord.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα εξάρχεια τις τελευταίες βδομάδες μου είπαν στην ασφάλεια ότι υπάρχουν πολλά περιστατικά με μαχαίρια και μικρές ομάδες κακοποιών που είναι στην περιοχή γύρω απο το μουσείο και ληστευουν και επιτίθονται και έχουν ληστέψει και άλλους μουσικούς όταν βάζουν ή βγάζουν όργανα απο αμάξι.οπότε προσοχή παιδιά...

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να ειναι η τρίτη φορά σήμερα που διαβάζω για το συγκεκριμένο συμβάν και το συγκεκριμένο προϊόν που εκλάπη. Αυτό είναι ιδιαίτερα ενθαρρυντικό, καθότι δεν είμαι από αυτούς που ξημεροβραδιάζονται/τσεκάρουν συχνά σε αγγελίες, αλλά κι όμως το έχω δει τρεις φορές. Άρα, υπάρχει η αισιόδοξη πιθανότητα να το ξαναβρεις εφόσον μαθευτεί αρκετά, πράγμα το οποίο σου εύχομαι ολόψυχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ολο και καλυτερα... εχουμε περασει πια απο το σου ανοιγουνε το αμαξι στο μαχαιρι.. Κι αλλες περιπτωσεις ακουστηκαν τελευταια. Παλι καλα  που δεν εγινε κατι χειροτερο, ευχομαι να το βρεις..

 

Υ.Γ. το σαββατο παιζουμε 100 μετρα απο κει :classic_mellow:

Επεξεργασμένο από Alter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου