Προς το περιεχόμενο

Σύντομη απορία προς έμπειρους πωλητές


Rusty Cohle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους, θα ήθελε να κάνω μια σύντομη ερώτηση και κυρίως στους πιο έμπειρους που ασχολούνται με αγοραπωλησίες!!! Πρόσφατα έβαλα μια αγγελία με ενα πετάλι που θέλω να πουλήσω και σε email ενδιαφέρθηκε ένας κύριος από τη Γεωργία που έχει music school!!! Σας έχει τυχει κάτι παρόμοιο?? Να κοιτάξουν  την  αγγελία  απο  το εξωτερικο και  να πουλήσετε??? Αν ναι θα ήθελα τη γνωμη σας!!! Ευχαριστώ πολύ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά δεν έχω πει οτι το πουλάω αλλά αντάλλαξε στοιχεία μαζί μου... έχει και τα δικά μου αφελώς!!! Υπάρχει περίπτωση να μου δημιουργήσει πρόβλημα?? Στοιχεία λογαριασμού κτλ δεν εχω δώσει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η όλη υπόθεση φίλε μου είναι να σε καταφέρει να του στείλεις το όργανο και να μην πάρεις ποτέ λεφτά.

Easy as 123.

Μην ανταλλάσσεις προσωπικά δεδομένα.

Και γενικά μην συνομιλείς μαζί τους.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά ξέρω οτι απο τη στιγμή που δεν έχει λογαριασμούς κτλ δε θα έπρεπε να ανησυχώ, αν είχα την ικανότητα να μπει σε λογαριασμούς δε νομίζω να ψάρευε κιθαρες,  έκοψα επικοινωνία!!! Ευχαριστώ παιδιά... You saved my ass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου