Προς το περιεχόμενο

Δείξε το pedalboard σου, 2019


TamTam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

IMG_20190421_182357.jpgEdit: Όπου τα 2 λευκά DIY controllers ελέγχουν ταυτόχρονα τα presets του nux cerberus (μέσω midi με τη χρήση DIY arduino κατασκευής) και το mooer looper (δεν παίρνει midi αλλά έγινε με hardware πατέντα στους διακόπτες του)

Επεξεργασμένο από manosko
  • Like 1

Ιντονέησον ημάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...
  • Guru

Μια που φέτος οργανώνεται ηλεκτρική μπάντα μετά από καιρό 🙂 έσκαψα στα ντουλάπια και έφτιαξα ένα μεγαλύτερο (Pedaltrain Junior δηλαδή, αλλά και πάλι βαρύ είναι.. 😉 ).. θέλει λίγο χώρο όμως στο boost δεν πατιέται άνετα...

 

Είναι κάνα δυο που τα λυπάται η καρδιά μου να μένουν στο συρτάρι...:( - βλέπε analogman fuzz..

IMG_20190911_211211.jpg

IMG_20190910_172249.jpg

Επεξεργασμένο από Alter
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαθε συρταρι εχει μεσα κρυμμενο ενα Μεταλ Ζωον. Καποια στιγμη στο μακρινο 2056 θα επαναστατησουν και θα βγουν στους δρομους κανιβαλιζοντας την ανθρωποτητα, με πρωτους τους κατοχους τους. 

  • Like 1
  • Χαχα 1

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 9/11/2019 at 10:44 PM, fenderiarhs said:

Kαθε συρταρι εχει μεσα κρυμμενο ενα Μεταλ Ζωον. Καποια στιγμη στο μακρινο 2056 θα επαναστατησουν και θα βγουν στους δρομους κανιβαλιζοντας την ανθρωποτητα, με πρωτους τους κατοχους τους. 

 

 

Περήφανα μπορώ να πω ότι δεν άγγιξα ποτέ μου ένα. Αντίθετα είχα το "Death metal" της digitech και μετά το "Fullbore metal" της MXR. Αν χρειαστεί να πάρω θα τσιμπήσω το "Ripper" της Engl. Νομίζω ότι είναι καλύτερες επιλογές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Πνοή και Νύξη είπε

 

 

Eιμαι περιεργος ποσοι πριν 25 χρονια αγορασαν αυτο το πεταλι για να το βαλουν στη λουπα λαμπατου κεφαλιου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 minutes ago, Πνοή και Νύξη said:

 

 

καλό είναι ή κακό? 

γιατί δεν κατέχω το μέταλ...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
2 ώρες πριν, Satanas είπε

Eιμαι περιεργος ποσοι πριν 25 χρονια αγορασαν αυτο το πεταλι για να το βαλουν στη λουπα λαμπατου κεφαλιου....

-τι είναι λούπα;- τι είναι κεφάλι;- είπα όντας 20χρονος και κάρφωσα το metal zone στον Park μου με κομμένα όλα τα μεσαία (scooped mids για) και φουλ μπάσα-πρίμα (μέταλ αφού).

Κατά προτίμηση έστελνα το out στην κιθάρα και το in στον ενισχυτή. Ο ήχος απλά δεν υπήρχε

 

 

Επεξεργασμένο από Πνοή και Νύξη
  • Χαχα 4

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
Στις 11/9/2019 στις 9:34 ΜΜ, Alter είπε

 

Είναι κάνα δυο που τα λυπάται η καρδιά μου να μένουν στο συρτάρι...:( - βλέπε analogman fuzz..

 

Μπορώ να βοηθήσω αν είναι να στεναχωριέσαι 😎🙃

Κι έλεγα να σου προτείνω καμμιά ανταλλαγή με ένα Blackstone που έχω και κάθεται...μετά είδα το έχεις...🤔

Ποιό είναι το Analogman?

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου