Προς το περιεχόμενο

Όταν ΠΡEΠΕΙ να κάνεις video clip...


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, Πνοή και Νύξη είπε


To κλίπ είναι θεϊκό. Αν δεν ήταν αυτό το κλιπ, στο κομμάτι δεν θα έδινα ούτε 20 δευτερόλεπτα. (που και πάλι πολλά είναι από το σύνολο 2 λεπτών που έχω αντέξει συνολικά τον συγκεκριμένο-συμπαθέστατο-καλλιτέχνη). 

Διαφωνω κ νομιζω οτι αν δεν ηταν ο μαγιερ δε θα το εκθειαζαμε καν...αλλα οκ περι ορεξεως...

  • Like 1

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι νέος στη Μολβανία χωρίς internet δεν έχω μπαίνω από δεδομένα....😄😋:classic_tongue:

Επεξεργασμένο από stavros_d80

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
4 ώρες πριν, noe13 είπε

Διαφωνω κ νομιζω οτι αν δεν ηταν ο μαγιερ δε θα το εκθειαζαμε καν...αλλα οκ περι ορεξεως...


Eίναι ο ορισμός του τρολ ρε συ. Επίσης ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ καλά. Πραγματικά, είτε ήμουν είτε όχι της εμβέλειας του ...Μayor, θα λάτρευα να κάνω τέτοια τρας και αυτοσαρκαστικά video αντί των "σοβαρών" υπερπαραγωγών που κοστίζουν 100 φορές τον προϋπολογισμό παραγωγής ενός ολόκληρου μουσικού album ή, ακόμη χειρότερα, αντί των παραγωγών-wannabe μεγαλειώδεις-αλλά χωρίς τον εξοπλισμό, την τεχνογνωσία, την τέχνη, την καλλιτεχνία και φυσικά, τα λεφτά. Σε επίπεδο μάρκετινγκ, κατάφερε να "ενδιαφεροποιήσει" ένα σαχλοτράγουδο και να πουλήσει καλά ένα τρας βιντεο. 

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια μαγκια θα ηταν να ελεγε αντι να δωσω τα 100πλασια για κυριλε video clip, γυρισα ενα trash clip και και τα λεφτα που εξοικονομησα θα τα μοιρασω στους αστεγους ξερωγω

 

ΥΓ το κομματι παραμενει μαπα ετσι κι αλλιως

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Πνοή και Νύξη είπε


Eίναι ο ορισμός του τρολ ρε συ. Επίσης ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ καλά. Πραγματικά, είτε ήμουν είτε όχι της εμβέλειας του ...Μayor, θα λάτρευα να κάνω τέτοια τρας και αυτοσαρκαστικά video αντί των "σοβαρών" υπερπαραγωγών που κοστίζουν 100 φορές τον προϋπολογισμό παραγωγής ενός ολόκληρου μουσικού album ή, ακόμη χειρότερα, αντί των παραγωγών-wannabe μεγαλειώδεις-αλλά χωρίς τον εξοπλισμό, την τεχνογνωσία, την τέχνη, την καλλιτεχνία και φυσικά, τα λεφτά. Σε επίπεδο μάρκετινγκ, κατάφερε να "ενδιαφεροποιήσει" ένα σαχλοτράγουδο και να πουλήσει καλά ένα τρας βιντεο. 

Ναι σ αυτο δε διαφωνουμε...φυσικα κ εχει δικαιωμα να κανει οτιδηποτε κ καλα εκανε...αλλα δεν ειναι ωραιο τραγουδι αυτο λεω...γτ διαβαζω υπερβολες στο θρεντ

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει ρε συ σε άλλους αρέσει λίγο ή πολύ το τραγούδι, σε άλλους δεν αρέσει καθόλου.

Τι να κάνουμε τώρα;

Θέμα γούστου είναι.

 

Εσένα δεν σου αρέσει καθόλου, εμένα μου αρέσει πολύ.

 

Γιατί είναι υπερβολή να λέω ότι είναι κομματάρα αν έτσι πιστεύω εγώ;

Μήπως είναι υπερβολή να λες π.χ. εσύ ότι δεν είναι ωραίο τραγούδι;;;

Ο μηδενισμός δεν είναι υπερβολή;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 minutes ago, Spyros Delta said:

Ωραια μαγκια θα ηταν να ελεγε αντι να δωσω τα 100πλασια για κυριλε video clip, γυρισα ενα trash clip και και τα λεφτα που εξοικονομησα θα τα μοιρασω στους αστεγους ξερωγω

 

 

Δεν νομίζω ότι είναι δικά του τα λεφτά. Της δισκογραφικής πρέπει να είναι...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κομμάτι είναι ποπάκι και έχει κάτι εντελώς catchy. Μπορεί να σου κολλήσει ασυναίσθητα.

Βέβαια έχει γράψει άλλα πολύ καλύτερα.

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εντάξει - και ως τέτοιο το κρίνουμε. Δεν το βάζουμε δίπλα στο Giant Steps ούτε στη Τοκάτα και Φούγκα.

Επεξεργασμένο από RayDTutto
  • Like 1

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου