Προς το περιεχόμενο

Διαγωνισμός Komplete 12


Yannis Methenitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 1/24/2019 at 3:32 AM, fusiongtr said:

Δύσκολη η επιλογή για τους κριτές.

 

Λοιπόν το σκέφτηκα το θέμα.

 

Άμαν ήμουν :classic_biggrin: ο έχων το μαχαίρι και το καρπούζι ξέρετε τα θα έκαμνα?

Θα έβγαζα φιρμάνι, και θα έλεγα ότι στον επόμενο διαγωνισμό ο κάθε συμμετέχων, θα μοιράσει 10 ψήφους στα κομμάτια που του αρέσουν (από έναν ψήφο σε κάθε κομμάτι) εκτός από το δικό του φυσικά, και τα 20 πρώτα σε ψήφους θα έμπαιναν στην τελική ευθεία.

Για να σκοτωθούμε εμείς σαν τα σκυλιά.:classic_tongue:

 

Μην σου πω δηλαδή ότι θα έβαζα και το κοινό να ψηφίζει στο 090... :classic_biggrin:

Εκεί είναι το χρήμα μάγκες μου.:classic_tongue:

  • Χαχα 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 1/26/2019 at 12:19 AM, fusiongtr said:

 

Λοιπόν το σκέφτηκα το θέμα [...]στον επόμενο διαγωνισμό ο κάθε συμμετέχων, θα μοιράσει 10 ψήφους στα κομμάτια που του αρέσουν (από έναν ψήφο σε κάθε κομμάτι) εκτός από το δικό του φυσικά, και τα 20 πρώτα σε ψήφους θα έμπαιναν στην τελική ευθεία.

Για να σκοτωθούμε εμείς σαν τα σκυλιά.:classic_tongue:

 

Μην σου πω δηλαδή ότι θα έβαζα και το κοινό να ψηφίζει στο 090... :classic_biggrin:

 

Αντιπρόταση πιο ριζοσπαστική και πιο κοντά στη κουλτούρα του νεοέλληνα. 

 

Θα βάλουμε τους admins να εκθέσουν το ταλέντο τους και την άποψη τους μέσω πχ μιας ελεύθερης συνθεσης και τα μέλη αυτής της κοινότητας θα ψηφίσουν (πάντα στο 090) ποιος θα φύγει και ποιος θα είναι ο εκλεκτός που θα μείνει να διοικήσει την νοιζ κοινότητα.

 

Δηλαδη τόσα χρονια πολιτισμού να μη τα βάλουμε σε εφαρμογή; Κριμα να πάνε χαμένα! 😆

  • Χαχα 1

"Και μες την τέχνη πάλι, ξεκουράζομαι απο τη δούλεψή της" Κ.Κ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, gmoukou είπε

 

Αντιπρόταση πιο ριζοσπαστική και πιο κοντά στη κουλτούρα του νεοέλληνα. 

 

Θα βάλουμε τους admins να εκθέσουν το ταλέντο τους και την άποψη τους μέσω πχ μιας ελεύθερης συνθεσης και τα μέλη αυτής της κοινότητας θα ψηφίσουν (πάντα στο 090) ποιος θα φύγει και ποιος θα είναι ο εκλεκτός που θα μείνει να διοικήσει την νοιζ κοινότητα.

 

Δηλαδη τόσα χρονια πολιτισμού να μη τα βάλουμε σε εφαρμογή; Κριμα να πάνε χαμένα! 😆

Και γιατί να μην κάνουμε πραξικόπημα? Η χούντα των πληκτραδων π.χ. Θα πάω εγώ κσι άλλοι πέντε, θα μπουκαρουμε με τσ συνθεσάιζερ, θα συλλάβουμε τον admin και τους moderator και θα ορκισουμε κυβέρνηση. Θα ταξουμε και θέσεις σε έναν δύο από αυτούς στο νέο καθεστώς να μας βοηθήσουν. 

 Θα στείλω και κιθαρίστες εξορία 

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λέω να αφήσουμε τους κριτές να κάνουν την δουλειά τους (άλλωστε Κυριακή κοντή γιορτή) αλλά μετά με την ησυχία μας να σχολιάσουμε τις συμμετοχές, να πούμε τι μας άρεσε, αν μας περιόρισε το δεδομένο υλικό, πως αντιμετωπίσαμε τη συμμετοχή μας με τα δεδομένα αυτά και γενικά τι συμπεράσματα βγάλαμε από την εμπειρία αυτή

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, dimsonic είπε

εγω λέω να αφήσουμε τους κριτές να κάνουν την δουλειά τους (άλλωστε Κυριακή κοντή γιορτή) αλλά μετά με την ησυχία μας να σχολιάσουμε τις συμμετοχές, να πούμε τι μας άρεσε, αν μας περιόρισε το δεδομένο υλικό, πως αντιμετωπίσαμε τη συμμετοχή μας με τα δεδομένα αυτά και γενικά τι συμπεράσματα βγάλαμε από την εμπειρία αυτή

Eγώ λέω να επιτεθούμε τώρα που δεν το περιμένουν.

 χαχαχαχααχαχαχαχχα

  • Χαχα 2

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Konstantinos Dritsas said:

 Θα στείλω και κιθαρίστες εξορία 

 

Αυτό που λες έχει ήδη γίνει ...

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο πρόβλημα είναι ότι τώρα συνειδητοποίησα ότι στο κομμάτι μου έχω περισσότερα πλήκτρα παρά κιθάρες....:classic_wacko:

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, dimsonic said:

Tο πρόβλημα είναι ότι τώρα συνειδητοποίησα ότι στο κομμάτι μου έχω περισσότερα πλήκτρα παρά κιθάρες....:classic_wacko:

Φτου,φτου,στα όρη στα άγρια βουνά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Konstantinos Dritsas said:

Θα στείλω και κιθαρίστες εξορία 

 

23 minutes ago, dimsonic said:

Tο πρόβλημα είναι ότι τώρα συνειδητοποίησα ότι στο κομμάτι μου έχω περισσότερα πλήκτρα παρά κιθάρες....:classic_wacko:

 

Τρέμετε όλοι μην σας στείλει εξορία ο Κώστας ε? :classic_biggrin:

  • Χαχα 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου