Προς το περιεχόμενο

David Gilmour guitar collection Auction!


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, gutter είπε

120 κιθάρες... 

1 γέρος ..

καλό κι αυτό

 Ναι αλλά τι γέρος! Σε αυτόν ότι κιθάρα και να του δώσεις πάλι σαν Gilmour θα ακουστεί ο ήχος της! Μονοί, διπλοί μαγνήτες, διαφορετικά ξύλα😱, τάστα, γέφυρες....αναρωτιέμαι τι τις θέλει τόσες κιθάρες, αφού όλες ακούγονται το ίδιο στα μαγικά του χέρια! Το ξέρω ότι ακούγομαι υπερβολικός αλλά εδώ μιλάμε για τον Gilmour!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

αφού όλες ακούγονται το ίδιο στα μαγικά του χέρια

 

 

Και στα δικα σου χερια ,trust me,ΟΛΕΣ το ΙΔΙΟ ακουγονται....οπως και στα δικα μου...

 

Το..προβληματακι ειναι οτι ΑΛΛΟ το "ιδιο" του Gilmour & αλλο το δικο μου...:classic_biggrin:

  • Like 3
  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, gutter said:

120 κιθάρες... 

1 γέρος ..

καλό κι αυτό

 

Για φαντάσου 120 γέρους με 1 κιθάρα ...

  • Like 1
  • Χαχα 4

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, gutter said:

120 κιθάρες... 

1 γέρος ..

καλό κι αυτό

 

Αυτό δεν είναι τίποτα, το λες και εγκράτεια... :classic_biggrin: Richards και Page έχουνε 1000+

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, vagelism said:

O Mason τα εκανε αυτοκινητακια..{σε φυσικες διαστασεις ομως}

 

 

Και εκ του αποτελέσματος είναι και φοβερός επενδυτής εκτός από θρυλικός μουσικός. Ενδεικτικά μία 250GTO που την αγόρασε για 35,000GBP(!) τότε, σήμερα έχει $60,000,000-$70,000,000 και η LaFerrari που "καινούργια" έκανε γύρω στο $1,000,000 σήμερα την πουλάς στη μάντρα (:classic_biggrin:) τουλάχιστον $2,500,000. Not bad, not bad my friend... :classic_biggrin:

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, S9F είπε

 

Και εκ του αποτελέσματος είναι και φοβερός επενδυτής εκτός από θρυλικός μουσικός. Ενδεικτικά μία 250GTO που την αγόρασε για 35,000GBP(!) τότε, σήμερα έχει $60,000,000-$70,000,000 και η LaFerrari που "καινούργια" έκανε γύρω στο $1,000,000 σήμερα την πουλάς στη μάντρα (:classic_biggrin:) τουλάχιστον $2,500,000. Not bad, not bad my friend... :classic_biggrin:

 

 

ειμαι σιγουρος οτι κ οι κιθαρες του Gilmour..{και μονο που τις επιασε} δεν θα πανε πισω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Νομίζω ότι η μαύρη θα πιάσει πάνω από 200άρι πάντως (η εκτίμηση λέει 100-150 χιλιάρικα)

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου