Προς το περιεχόμενο

Ρε μπας και χρησιμοποιούμε ΛΑΘΟΣ χορδές? (010-038)

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 184
  • Πριν
  • Τελευταία απάντηση

Μεγαλύτερες συμμετοχές

Μεγαλύτερες συμμετοχές

Popular Posts

Το relief στις ηλεκτρικές κιθάρες (και στις ακουστικές τρόπον τινά) είναι ο μεγαλύτερος αστικός μύθος που κατατρέχει το όργανο από τότε που οι αστικοί μύθοι απέκτησαν σημασία. Τεντώστε τα μανίκια σας

Χτες το βράδυ έκανα αυτό το βινδεάκι με τον Super Champ. Δεν ξέρω πόσο βγαίνει προς τα έξω αλλά ο ήχος είναι κλασσικότατος Strat. Τώρα για να είναι και Hendrix θέλει άλλα χέρια απ τα δικά μου. Ίσως κα

Ολοι μας ψαχνουμε το holly grail στον ηχο....μιλαμε για κΣυλα,για μαγνητες,φινιρισματα και ενα καρο αλλα τΖιμπραγκαλα που θα μας τον  δωσουν .   Εγω λοιπον εχω (ή μαλλον ειχΑ ) ενα ΜΕΓΑΛΟ πρ

Posted Images

Μιας και μου πετάχτηκε αυτό το thread, ποια η άποψή σας για τις D'Αddario ΝΥΧL? Είτε ακούω πολύ καλά λόγια, είτε πολύ κακά.

Σύνδεσμος προς την ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • 6 μήνες αργότερα...

Και εγω φαν των 10-38 στις στρατ αλλα τι γινετε; Πρεπει να παραγγείλουμε καμια 20αρια σετ απο εξωτερικο; Ελλαδα ενα σετ εδω κ ενα εκει κ αν εισαι τυχερος! Πολλες φορες λογο έλλειψης διαθεσιμοτητας παιρνω 9-42!

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, marioG542 είπε

Πρεπει να παραγγείλουμε καμια 20αρια σετ απο εξωτερικο

Ναι. 

Ο Θωμάς ναΝ καλά  :)

Εγώ παίρνω 40 σετ καθε χρονιά μια και αλλάζω κάθε 10-12 ώρες παιξίματος.

Αν πάρεις individual Pyramid strings το σετ βγαίνει 3,5 ευρώ. 

Επεξεργασμένο από Superfunk

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

• Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Κανονισμοί της σελίδας.