Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για Eurodesk mx9000


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Ένας συγγενής μου έχει την συγκεκριμένη κονσόλα (αχρησιμοποίητη τελευταία καθώς παλιά ασχολούταν) αλλά μετακομίζει εξωτερικό και με ρώτησε αν την θέλω με όρο να μην την πουλήσω, το θέμα είναι ότι εγώ γράφω μόνο στο daw, γίνεται με κάποιο τρόπο να σεταριστει ως controller στο cubase? Για να έχει και μια πρακτική αξία για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ παλιό μοντέλο η mx9000 καθαρά αναλογική την είχαμε σε ένα στούντιο κάτι φεγγάρια όταν κάναμε πρόβες το 2005 να φανταστείς😎... 

 

δεν υποστηρίζει usb, firewire ή οτιδήποτε άλλο ψηφιακό out οπότε το καλύτερο που έχεις να κάνεις με αυτήν είναι ότι harware έχεις να το κουμπώσεις επάνω και να δώσεις ένα τελικό κανάλι stereo out (rec out) στο qubase και αυτό είναι όλο.

 

είναι καλή για πολυκάναλες ηχογραφήσεις μπάντα φουλ όργανα, φωνές κτλ δεδομένου ότι όλα τα κανάλια δουλεύουν άψογα και δεν θέλει καθάρισμα από χρατσς χρουτς, σκόνες κτλ

DATA-MANFULL_MX9000_ENG_Rev_B.pdf

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου