Προς το περιεχόμενο

Spyros Delta & Mat Black - Holy Diver (Dio)


Spyros Delta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Haris είπε

Το μόνο πρόβλημα που έχει το κομμάτι είναι ότι δεν το λέει ο Dio. Αλλά αυτό ισχύει με όλα τα κομμάτια που έχει πρωτοπεί ο Dio και δεν τα λεει ο Dio αλλά κάποιος άλλος που δεν είναι ο Dio (δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός, αν δεν γίνομαι να τα ξαναγράψω).

Κατά τα άλλα, σούπερ και μπράβο στην κοπέλα που έχει τον τσαμπουκά να προσπαθήσει να fill such big shoes.

Εγω σε καταλαβα παντως. 👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ακουσει καμποσες διασκευες για το κομματι αυτο και αυτη ειναι απο τις καλυτερες . Κιθαριστικα οπως αναμενοταν ειναι αψογο  . Προσφατα ειδα βιντεακι απο το συγκεκριμενο κομματι απο τους Last in line , το group μελων του Dio ,και ο τραγουδιστης  'ξενιζει ' γιατι ολοι εχουν στο μυαλο την φωνη του Dio . Προσωπικα δεν διεκρινα τιποτε ασχημο στα φωνητικα ισα ισα που ειναι δυναμικη ερμηνεια που απαιτειται σε τετοιου ειδους κομματι . 

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 2/13/2019 at 1:28 PM, Spyros Delta said:

("ωχ παναγιτσα μου" η πρωτη αντιδραση)

 

 

Και εμείς αυτό λέμε κάθε φορά που ανεβάζεις κάτι. Μας βοηθάς να κάνουμε ακόμα ένα μικρό βήμα στην (οδυνηρή θα έλεγα) διαδικασία πλήρους συνειδητοποιήσεως της "παικτικής μας κουλαμάρας"... 🤣

 

Πέρα απ' την πλάκα, προσωπικά θα περνούσα μια χαρά αν το άκουγα live. Την κοπέλα δεν μπορώ να την κρίνω, δεν είμαι τραγουδιστής, απλά λέω ότι μου άρεσε αυτό που άκουσα.

  • Like 1

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και οι πιο πολλοι εχουν πει τη γνωμη τους και για την τραγουδιστρια, ας πω και εγω τι πιστευω.

 

Σιγουρα δεν χρειαζεται αυστηροτητα για τις επιδοσεις της κοπελας. Δεν ειναι, θεωρω, καποιο "μουσικο φαινομενο" για να υπαρχουν και αναλογες απαιτησεις και συγκρισεις με τον "θεο". Ειναι μια εξαιρετικη, παθιασμενη, ικανοτατη τραγουδιστρια με τα συν της και τα πλην της οπως ολοι. Αλλα τραγουδια τα λεει παρα πολυ καλα (οπως αυτο) με αρκετα πειστικη ερμηνεια και σε αλλα τραγουδια ειναι συγκλονιστικη. Και σε λαιβ συνθηκες, η ικανοποιηση του θεατη πολλαπλασιαζεται σε σχεση με μια ηχογραφηση.

 

Μπραβο στην κοπελια! Ειναι πολυ τυχερη η μπαντα που την πλαισιωνει!

 

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου