Προς το περιεχόμενο

Σωστή σειρά κομματιών σε live


gkourmoul1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χορευαν και χτυπιοντουσαν. Ακουνε λαιβ ροκ μια φορα τον χρονο, στο φεστιβαλ στα Ματαλα. Ειμαστε πεινασμενοι εδω κατω...

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

Παιξαμε σε ενα ροκ μπεργκερ μπαρ, με καμια 50αρια ατομα. Πληρωθηκαμε κανονικα.

 

Φανταζομαι οτι θα σκεφτεσαι "με τετοιο ηχο δεν θα εβρισκαν επι πληρωμη δουλεια στην Αθηνα". Δικιο θα ειχες, αλλα ειμαστε το μοναδικο ντοπιο συγκροτημα στην περιοχη και εχουμε το κοινο μας...

Οχι δεν σκεφτηκα αυτο. Απλα ηθελα να δω αν κανατε μονο το κεφι σας. Απο την απαντηση σου ομως φαινεται πως οχι.

Και το κεφι σας κανατε και ο κοσμος γουσταρε απο οτι ακουσα και πηρατε και μια ανταμοιβη για τους κοπους και τα εξοδα σας και το μαγαζι ειχε κινηση.

Υγιές ακουγεται. win-win-win-win φαση.

Το μονο μειονεκτημα οτι δεν γεννηθηκαν οι επομενοι Beatles με το δικο τους υλικο, στην Κρητη.

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπυρο, ειναι πολυ δυσκολη η δουλεια που κανεις. Βαρια και ανθυγιεινη. Το σοκ που τρωει οργανισμος μου και τα αυτια μου δεν αξιζουν τα 70 ευρω που περισσευουν.  Ασε που τρωω πιο πολλα στα ποτα. Και η καπνα ειναι σε αλλο επιπεδο. Δεν την παλευω γι' αυτο θα το κανουμε αραια και που τον χειμωνα.

 

Χιλιες φορες προτιμω οταν δεν επαιρνα χρηματα και επαιζα το καλοκαιρι σε εξωτερικο χωρο σχετικα νωρις.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, gkourmoul1 said:

 

Χιλιες φορες προτιμω οταν δεν επαιρνα χρηματα και επαιζα το καλοκαιρι σε εξωτερικο χωρο σχετικα νωρις.

κοίτα

έρχεται καλοκαίρι!

 

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλάκα πλάκα παίδες (Γιώργο θα το μαρτυρήσω....:classic_rolleyes:) πριν κανα χρόνο ο Γιώργος μου έστελνε μηνύματα και ρωτούσε πως να βελτιώσει το παίξιμό του και πως να εμπλουτίσει τα σόλα του και ζητούσε να του στείλω κομμάτια να πάρει ιδέες για αυτοσχεδιασμό...

Και πλέον στέκεται μόνος του σε τρίο ουστιαστικά ΚΑΙ τραγουδάει....

 

προσωπικά τον θαυμάζω

  • Like 1
  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα, το φορουμ εχει εξαισια μελη, οπως ειναι ο Δημητρης και πολλοι πολλοι αλλοι. Ειναι ολοι εκει να προσφερουν απλοχερα τις γνωσεις και την εμπειρια τους. 

 

Γιαυτο και γουσταρω noiz.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 minutes ago, dimsonic said:

προσωπικά τον θαυμάζω

βέβαια έχω 2 παράπονα απ αυτόν.....

 

 

 

 

1. γουστάρει acdc...

2. ενώ γουστάρει κάργα Robin Trower (το κρατάει κρυφό και) δεν έβαλε ούτε ένα κομμάτι στη λίστα του

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα, εδω σφαλεις.

 

1. Acdc δε πολυ τρελαινομαι. Δεν ακουω καν στο αμαξι. Μου τη σπαει διοτι δεν μπορω να τους τραγουδησω με τοσες ψευτικες. Ειναι σουπερ οπως και να χει.

 

2. Δεν ειμαι κρυφος trowerlover. Απ' οταν μου τον εμαθες ακουω καθε μερα και το δηλωνω. Και govt mule πολυ. Απλα δεν ειμαι ετοιμος ακομα γιαυτον, να παιξω και να τραγουδησω παραλληλα. Παιζει πολλα πραγματα παραλληλα με το τραγουδι (συνηθως τραγουδουν αλλοι), και εχει "αδομητο" τροπο που σολαρει οπου τωρα του παιρνω το κολαϊ.

Θα ερθει συντομα η ωρα και θα ακουσεις πρωτος πρωτος demo.

 

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου