Προς το περιεχόμενο

Service Πεταλιών Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ την παρέα. Διαθέτω ένα deluxe big muff (EHX) pedal, με gate και mid boost. Δεν δουλεύει και χρειάζομαι κάποιον τεχνικό να το δει.  Θα εκτιμούσα γνώμες, στοιχεία επικοινωνίας ή σχετικά threads για τεχνικούς στη Θεσ/νίκη που θα μπορούσαν να το τσεκάρουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο μονος που μου ερχεται αυτη τη στιγμη ειναι ο Φιλιππος Κωνσταντινιδης απο την blue fx pedals. Μου ειχε κανει κατι μοντες σ ενα plexitone τον επρηξα αρκετα μπορω να πω... Γαιδουρινη υπομονη και μια χαρα παλικαρι. Τωρα απο τιμες δεν εχω ιδεα φιλε δε σκαμπαζω αναλογως βεβαια τι θεμα εχει το πεταλι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dimgoutz είπε

 

Ο μονος που μου ερχεται αυτη τη στιγμη ειναι ο Φιλιππος Κωνσταντινιδης απο την blue fx pedals. Μου ειχε κανει κατι μοντες σ ενα plexitone τον επρηξα αρκετα μπορω να πω... Γαιδουρινη υπομονη και μια χαρα παλικαρι. Τωρα απο τιμες δεν εχω ιδεα φιλε δε σκαμπαζω αναλογως βεβαια τι θεμα εχει το πεταλι σου.

Ευχαριστώ για την πληροφορια. που μπορω να τον βρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου