Προς το περιεχόμενο

Γιατί ο Bruno Mars έχει 10 δις views.


vagelism

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε καποιο ποστ αναφερθηκε το ονομα BRUNO MARS..

Λοιπον...

 

Γιατι εγραψε αυτο...

 

Τραγουδησε αυτο...

 

και ενιοτε τραγουδαει κ ετσι..

 

Οποιος επισης εχει ορεξη μπορει να δει αυτο...

Οταν οι περισσοτεροι απο εμας πιπιλαγαμε ακομα το δαχτυλο αυτος εκανε Live performances ..

Ηe has my respect!

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμμ

ναι...

οταν εγω πιπιλαγα το δαχτυλο μου μάλλον δεν ειχε γεννηθει ουτε η μαμα του....

  • Χαχα 4

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει ένα είδος mainstream pop που έχει πολλά funk/disco/soul στοιχεία και προφανώς έχει βρει τη σωστή δοσολογία γιατί σαν στυλ δεν είναι κάτι καινούριο. Πέραν αυτού, δεν μπορώ να καταλάβω το χαμό που έγινε με το uptown funk. Δηλαδή νομίζω ότι έχει πολύ καλύτερα κομμάτια κι όμως για κάποιο λόγο αυτό έγινε τερατώδης επιτυχία που εκτός του airplay, youtube views κλπ. το διασκεύασαν κι ένα σωρό μπάντες. 

Επεξεργασμένο από Jazzjoker
  • Like 3

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάπου για κάποιον άλλον (έχασα το λογαριασμό) έγραψα για κάτι ψυχιατρικές διαταραχές, έλξεις, σύνδρομο της Στοκχόλμης....

κάτι τέτοιο θα ναι. Δεν μπορεί.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimsonic είπε

χμμμμ

ναι...

οταν εγω πιπιλαγα το δαχτυλο μου μάλλον δεν ειχε γεννηθει ουτε η μαμα του....

..να μην σου πω και η γιαγια του...

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

κάπου για κάποιον άλλον (έχασα το λογαριασμό) έγραψα για κάτι ψυχιατρικές διαταραχές, έλξεις, σύνδρομο της Στοκχόλμης....

κάτι τέτοιο θα ναι. Δεν μπορεί.

ρε Dim..10 δις ανθρωποι..μαλλον ειναι κουφοι κ εσυ εχεις το "σωστο " αυτι ρε φιλε

δεν υπαρχει αλλη εξηγηση My friend!!:classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vagelism είπε

ρε Dim..10 δις ανθρωποι..μαλλον ειναι κουφοι κ εσυ εχεις το "σωστο " αυτι ρε φιλε

δεν υπαρχει αλλη εξηγηση My friend!!:classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin:

 Τσ τσ τσ... Βρε Βαγγέλη θα σε μαλώσω!     Παίζει τζαζ ή έστω κάτι παραπλήσιο ο Mars (σαν σοκολάτα ακούγετε...) για να αρέσει στο υπόλοιπο 10 δις ανθρώπων της γης που  ακούνε αυτό το είδος μουσικής  που αρέσει και στον  Δημήτρη;😎

Επεξεργασμένο από cigaret13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

 Τσ τσ τσ... Βρε Βαγγέλη θα σε μαλώσω!     Παίζει τζαζ ή έστω κάτι παραπλήσιο ο Mars (σαν σοκολάτα ακούγετε...) για να αρέσει στο υπόλοιπο 10 δις ανθρώπων της γης που  ακούνε αυτό το είδος μουσικής  που αρέσει και στον  Δημήτρη;😎

 

37 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

 Τσ τσ τσ... Βρε Βαγγέλη θα σε μαλώσω!     Παίζει τζαζ ή έστω κάτι παραπλήσιο ο Mars (σαν σοκολάτα ακούγετε...) για να αρέσει στο υπόλοιπο 10 δις ανθρώπων της γης που  ακούνε αυτό το είδος μουσικής  που αρέσει και στον  Δημήτρη;😎

οχι δεν παιζει..τους δογματισμους δεν μπορω..

Και εμενα δεν μου αρεσει ο Nick Cave..αλλα δεν εβγαλα κουφο {η ψυχασθενη} οποιον του αρεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου