Προς το περιεχόμενο

Blues Beatles.


vagelism

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και με τους Beatles βγαζω λιγο αφθες..βρηκα την ιδεα αλλα κ την υλοποιηση της απο αυτη την μπαντα ενδιαφερουσα.

 

................................................................{ειναι της γενιας του..κ στυλιστικα καλοντυμενοι..θα την καταβρει αποψε καποιος..}

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επόμενο να βγάζεις άφθες, αφού γεννήθηκες όταν είχαν τελειώσει όλα, αν και πολλοί που γεννήθηκαν ακόμα πιό ύστερα έχουν καταλάβει το λάθος τους και έχουν ήδη ζητήσει ταπεινα συγχώρεση λέγοντας 134873894164 το απεταξάμην....

Την συγκεκριμένη μπλουζ μπάντα την απεχθάνομαι απλώς, από την πρώτη φορά που την είδα πριν κάτι χρόνια το φβ

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimsonic είπε

επόμενο να βγάζεις άφθες, αφού γεννήθηκες όταν είχαν τελειώσει όλα, αν και πολλοί που γεννήθηκαν ακόμα πιό ύστερα έχουν καταλάβει το λάθος τους και έχουν ήδη ζητήσει ταπεινα συγχώρεση λέγοντας 134873894164 το απεταξάμην....

Την συγκεκριμένη μπλουζ μπάντα την απεχθάνομαι απλώς, από την πρώτη φορά που την είδα πριν κάτι χρόνια το φβ

ειμαι σιγουρος οτι οταν θα ωριμασω αρκετα και τους εκτιμησω...θα παω για εξομολογηση κ θα πληρωσω το οποιο τιμημα.

 Ακομα κ αν χρειαστει να αυτομαστιγωσω το κορμι μου..θα το κανω να εισαι σιγουρος.:classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, vagelism said:

ειμαι σιγουρος οτι οταν θα ωριμασω αρκετα και τους εκτιμησω...θα παω για εξομολογηση κ θα πληρωσω το οποιο τιμημα.

 Ακομα κ αν χρειαστει να αυτομαστιγωσω το κορμι μου..θα το κανω να εισαι σιγουρος.:classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin:

μπαα   

δεν υπάρχει ελπίς....:classic_wink:

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, vagelism said:

...δεν θα μαθο πωται τι αιστυ καλι μουσηκι αι?

 

όλα με τη σειρά τους.

πρώτα ορθογραφία....:classic_tongue:

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου