Προς το περιεχόμενο

Εκτίμηση αξίας ηλεκτρικής κιθάρας yamaha sg 450


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να σαι καλά και πάλι ευχαριστώ πολύ ! Είναι όντως φανταστική κιθάρα , μπορώ να πω από τις καλύτερες που έχω παίξει ποτέ με ωραίο sustain. 

Και μια "μικρή" διόρθωση. το μοντέλο είναι 450 και όχι 475 όπως προανέφερα καθώς μπερδεύτηκα με το 175. Για να μην δημιουργηθεί σύγχυση 

Επεξεργασμένο από 1982angelo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, 1982angelo είπε

Να σαι καλά και πάλι ευχαριστώ πολύ ! Είναι όντως φανταστική κιθάρα , μπορώ να πω από τις καλύτερες που έχω παίξει ποτέ με ωραίο sustain. 

Και μια "μικρή" διόρθωση. το μοντέλο είναι 450 και όχι 475 όπως προανέφερα καθώς μπερδεύτηκα με το 175. Για να μην δημιουργηθεί σύγχυση 

 

 Η 450 είναι ακόμα φθηνότερη μια και δεν είναι μαόνι αλλά Agathis αλλά είναι και πολύ ελαφρύτερη.

 

Υπολόγισε μια αξία γύρω στα 500.

 

Αλλά σου ξαναλέω μη την δίνεις ,it is a lot of guitar for the money 🙂

  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δεις που θα σου κατεβασει την τιμη στα 200 ευρω και μετα θα σου την αγορασει με 250 "χατηρικως".

 

Και υστερα λεει οτι μονο ευκαιριες βρισκει στις αγγελιες....

 

:classic_biggrin:

 

 

  • Χαχα 5

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαριά είναι, παλιά είναι, agathis ξύλα έχει, από τις λιγότερο επιθυμητές της σειράς της είναι, να το σκεφτώ λίγο .....

 

..... 150 σου δίνω και είναι και πολλά.

Αν δέχεσαι ανταλλαγές, έχω έναν ενισχυτή του 82, 10w solid state, με μια μικρή αυξομείωση της έντασης του ήχου την ώρα που παίζω, και βγάζει ένα μικρό βόμβο που θυμίζει χαλασμένο ψυγείο, αλλά εκτός από αυτά είναι σε άριστη κατάσταση.

 

Βάζω και 40 ευρώ επιπλέον του ενισχυτή, επειδή σε συμπάθησα.

 

Μόνο που επειδή δεν προλαβαίνω, πέρνα εσύ από το σπίτι να μου την αφήσεις και τα βρίσκουμε στα ψιλά.

 

Ένας φίλος μου αγόρασε μια τέτοια για 100 ευρώ πέρυσι από κάποιον.

Κουφάλα, σου 'κατσε λαχείο.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα βαζει τον "πληρωμενο" Φουσιον να υποτιμησει κι αλλο την κιθαρα και την χτυπα κιθαρα 151 ευρωπουλακια....

 

Εαν θελω να αγορασω κανα ακινητο στον μελλον, μπορω να υπολογιζω πανω σας??

 

:classic_biggrin::classic_biggrin:

  • Like 1
  • Χαχα 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα yamaha ρε φίλε?

Τι είναι, enduro?

Μηχανές φτιάχνει η yamaha, όχι κιθάρες.

 

 

5 minutes ago, gkourmoul1 said:

Εαν θελω να αγορασω κανα ακινητο στον μελλον, μπορω να υπολογιζω πανω σας??

 

Σε ποιά περιοχή? :classic_biggrin:

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  1982angelo εάν θέλεις με τα λεφτά που θα πάρεις πουλώντας την να αγοράσεις άλλη κιθάρα, έχε υπόψη ότι ακόμα και προσθέτοντας 400-500 Eu πάνω, παίρνεις υποδεέστερη σήμερα. Εκτός βέβαια εάν βρήκες κάποια ευκαιριάρα.....  Κράτα την, εάν δεν ξέρεις από set up εσύ πάν'την σε κάποιον μάστορα να την "σενιάρει" και να ευχαριστείς τον αδελφό σου....  Εγώ ακόμα χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο γιατί έδωσα μια μεγάλη αδελφή της για τα μάτια μιας Strat!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστική κιθάρα (γενικώς, όχι μόνο ως value for money). Την είχε ένας φίλος και τη δανειζόμουν κάθε λίγο.

Μην την πουλήσεις 

Επεξεργασμένο από RayDTutto
  • Like 1

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω μια τέτοια έχει και ο Phil X.
Έχει μοναδικό σχήμα! Και συμφωνώ με τον Cigaret13, σετάρισέ την, κάνε της ένα ψυχολογικό σέρβις και θα κελαηδήσει! Όργανα τέτοια δεν πρέπει να τα πουλάμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Yannis Methenitis changed the title to Εκτίμηση αξίας ηλεκτρικής κιθάρας yamaha sg 450

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου