Προς το περιεχόμενο

θηκη για Boss Gt100


Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα ηθελα την προταση σας για μια soft θηκη μεταφορας για την boss gt100,κατι που μπορω να βρω αμεσα στην ελληνικη αγορα.Θα με βοηθουσατε πολυ αν μου λεγατε και συγκεκριμενα που θα μα μπορουσα να κοιταξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσφατα παρηγγειλα μια απο το thomann και ειμαι υπερευχαριστημενος.Αν δεν εχεις ζορι να την παρεις οπωσδηποτε απο ελληνικη αγορα και εχεις τροπο να την βαλεις μεσα σε καποια αλλη παραγγελια απο εκει ωστε να γλυτωσεις τα μεταφορικα αξιζει.Διαφορετικα εχει και στο Aliexpress γυρω στο 20ρικο χωρις να εχω αποψη ομως για την ποιοτητα της.

Επεξεργασμένο από leon7pap

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο τα links που σου ανεβασε ο Σπυρος η θηκη στον Καρατζα ειναι η ιδια με το thomann μονο 4e ακριβοτερη.Την εχω και ειναι καλη.Δε θα εδινα για κανενα λογο 60ε για καποια απο τα δυο πρωτα link καθως ετσι πλησιαζω σε τιμη μια flight case...

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, leon7pap είπε

Aπο τα links που σου ανεβασε ο Σπυρος η θηκη στον Καρατζα ειναι η ιδια με το thomann μονο 4e ακριβοτερη.Την εχω και ειναι καλη.Δε θα εδινα για κανενα λογο 60ε για καποια απο τα δυο πρωτα link καθως ετσι πλησιαζω σε τιμη μια flight case...

Μονο που απο οτι ειδα εχει 6 ευρω μεταφορικα και αυτα για συσκευασια μεχρι 30χ30, που σημαινει οτι μπορει να τα ξεπερασει τα 30 ευρω συνολικα.

Καλο ειναι να πεσει ενα τηλεφωνο στο μαγαζι για ερωτηση περι μεταφορικων, ωστε να ξεκαθαρισει το συνολικο ποσον.

Καλη θηκουλα. Γερη και βολικη στη μεταφορα και με θηκες. Βαζω μεσα χοντρο ντοσιε παρτιτουρες και εξτρα expression pedal (μπροστα) και 5μετρα καλωδια για 4cable μεσα στην κυριως θηκη και πισω εχει κι αλλη θηκη για χαρτια, καλωδια κλπ. Την τραβολογαω εδω και 5 χρονια και δεν εχει παθει τιποτα.

Την Boss δεν την ξερω. Δεν φαινεται να εχει διαφορά με την Τομαν.

 

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστο.Παρε τηλ.Ακομα και στο 30ρι να φτασεις καλα εισαι.Η boss ζηταει τα διπλασια λόγω ονοματος.Δεν αξιζει ουτε εκει να δωσεις νταηλικι το 60ρι ουτε να πας σε φτηνοτερες λυσεις τυπου aliexpress που για 5-10 ευρω να εχεις τυχόν θεματα με mismatch...σκισιματα...φερμουαρ της πλακας που σου μενουν στο χερι μετα απο 2-3 ανοιγματα και συνεννοηση με πωλητη-τρεχα γυρευε...

Δωσε τα 25-30 και καθαρισες.Οπως λεει και ο Σπυρος η μεγαλη τσεπη του εχει αρκετο "αερα" για να χωρεσεις μεσα διαφορα καλουδια.

Επεξεργασμένο από leon7pap

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου