Προς το περιεχόμενο

Καταστηματα μουσικων οργανων τοπικα συνοικιακα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru
5 λεπτά πριν, ian1 είπε

Ο μαγαζάτορας : Φοράει τα κρεμασμένα γυαλιά του, ανοίγει τον κατάλογο... βρίσκει την σελίδα με το όργανο που γίνετε ο λόγος περί τιμής... και χωρίς να κουνηθεί ατάραχος σε κοιτάζει πάνω από τα γυαλιά και λέει.... αυτή εδώ βγαίνει τόσο λυπάμαι δεν μπορεί να πάει παρακάτω. 

 

Εγώ θυμάμαι ότι ήταν κανόνας το "πόσο είναι η τελική του". Σε όλα τα μαγαζιά. Και πάντα η τελική(street) κυμαινοταν γύρω στο -10% γιατι πάντα προσπαθουσαν να πουλήσουν RRP (προτεινόμενη).

  • Like 2

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας σταματήσουν πρώτα από όλα να φέρονται λες και τους χρωστάς τίποτα λεφτά όταν μπαίνεις στο μαγαζί τους να ψωνίσεις 🤣 και ένα ευρώ πάνω κάτω...  τα βρίσκουμε.

Τώρα να σε βοηθήσει αν σε μυριστεί για άσχετο, μάλλον πάλι σε άλλη χώρα. Kong για Dumble 😁

Τι να λέμε, τα threads είναι ατελείωτα εδώ μέσα με συμπεριφορές απείρου κάλους από μουσικομάγαζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μου πεις τώρα μπορείς στον Thoman να κάνεις παζάρι; Όχι βέβαια, αλλά τότε υπήρχε αυτή η φυσική παρουσία και ήθελες και λίγο το παζάρι  για να αισθανθείς ότι έβγαλες και εσύ κάποιο κέρδος από τον αμείλικτο και καλά καταστηματάρχη, χα χα!!

 

Βέβαια μου έχει τύχει και το άλλο σε συνοικιακό κατάστημα στην Ν.Ιωνία που ήμουν πελάτης, είχα μπανίσει μία ακουστική, λεφτά εκείνη την εποχή δύσκολα και μου την έδωσε τσάμπα και να του δώσω τα λεφτά όποτε τα είχα, να λέγονται και αυτά!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sharpshooter είπε

Ας σταματήσουν πρώτα από όλα να φέρονται λες και τους χρωστάς τίποτα λεφτά όταν μπαίνεις στο μαγαζί τους να ψωνίσεις 🤣 και ένα ευρώ πάνω κάτω...  τα βρίσκουμε.

Τώρα να σε βοηθήσει αν σε μυριστεί για άσχετο, μάλλον πάλι σε άλλη χώρα. Kong για Dumble 😁

Τι να λέμε, τα threads είναι ατελείωτα εδώ μέσα με συμπεριφορές απείρου κάλους από μουσικομάγαζα.

εχουν σταματησει απο καιρο...αλλα τωρα ειναι πλεον αργα.

το σωζουν λιγοι κ σοβαροι επαγγελματιες πωλητες που εχουν καταφερει κ εχουν προσωπικες σχεσεις με τους πελατες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Thomman τους προκάλεσε αγχωτικές διαταραχές😁

Δεν είναι όλοι για κουβά, αλλά δυστυχώς καφριλίκια κάνει όποιος μπορεί και εδώ τους έπαιρνε.

Πλέον γνωρίζουν ότι είναι επιλογή  μία στις εκατό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, stavros_d80 είπε

όχι χαζοί ήτανε και δεν θα κάνανε brexit

 

 

Πρωτη φορα βέπω συσχετισμό της αυτοκτονικης ομαδικης παραφροσυνης των Βρεττανων με τις τιμες του ΧΡ30 το 1999 (οπου μπερδεγουεϊ το UK ΗΤΑΝ στην ΕΕ εδω και 30 χρονια)  😂

 

ΜπερδεγουεΪ 2 : νομιζω οτι το AOS φαλίρισε τελικα....🤣

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Thomann εδω κ καιρο εδραιωνει τις τιμες θεωρω στην Ελληνικη πραγματικοτητα. Ακομα κ αν η τιμη ειναι υψηλοτερη στο ιδιο προιον στο καταστημα,  μολις αναφερεις την λεξη Thomann..συνηθως θα το παρεις στην ιδια τιμη.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, sharpshooter είπε

Για μένα dealbreaker είναι το ένας μήνας δοκιμή σπίτι μου και άμα θέλω

Αυτο και το ειναι χαλασμενο παρτο πισω δωσμου αλλο ή επεστρεψε τα χρηματα μου χωρις πολλα πολλα

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Σε πρώτη φάση η τεχνολογία μας απάλλαξε από τους απατεώνες κλεφτοκοτάδες ελληναράδες μαγαζάτορες, ζήτω η ευλογημένη πληροφορική. Ακόμα σημαντικότερο όμως είναι ότι μας έχει απαλλάξει, όχι εντελώς τελείως 🤣 αλλά αρκετά, και από τους κλεφτοκοτάδες πολυτελείας των κατασκευαστών. "Πάρτε το καινούργιο μας workstation, το παλιό το γράψαμε στα @ρχίδι@ μας με 500 bugs που δε θα λυθούν ΠΟΤΕ, φτου και από την αρχή λεφτά για τα πάντα, αλλά αυτή τη φορά έχουμε βάλει περισσότερα δείγματα σακουχάτσι και preset με χιπ χοπ τετζερέδες και αρπέζιο γυδοτύρι"...ΟΥΣΤ ΑΛΗΤΗ, ΚΛΩΤΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ, βάλε μέσα τα πλαγκίνια να τους ξεφτιλίζουν από το ημίχρονο 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου