Προς το περιεχόμενο

Οι ηχογραφήσεις μου


gkourmoul1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λεω να αρχισω να ανεβαζω καποιες ηχογραφησεις σιγα σιγα. Ειμαι ανοικτος σε οποιονδηποτε σχολιασμο γενικοτερα. Με το μαλακο, βεβαια, διοτι ειμαστε αρχαριοι.

 

Στο τελευταιο λαιβ ειχα ηχογραφησει με το tascam. Κακη εγγραφη, αλλα εβαλα ενα (μαματο) προγραμματακι στο κινητο και εφτιαξα λιγο το eq και το level. Σιγα μην ανοιγα pc για δυο tracks:classic_biggrin:.

 

572564190_Screenshot_20190329-200909_LexisAudioEditor.thumb.jpg.74c0f48717eb0368ff04c273fb476a8d.jpg

 

catpeople.wma personaljesusmp3.wma

Επεξεργασμένο από gkourmoul1
  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ποιότητα μέχρι και κινητό να δίνει το παρών άκούστηκε στον προσωπικό Χριστούλη αλλά γουστάρω την φωνή σου τώρα που έβαλα και το 2ο(ελπίζω να είναι η φωνή σου :D)

Ωραίοι!

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωνη μου ειναι...

 

Το κινητο το ειχα παρκαρει διπλα στο τασκαμ. Μετα καταλαβα οτι ολη η ηχογραφηση εχει παρεμβολες.

 

Τι να κανω. Αυτα εχω, αυτα βαζω....

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, gkourmoul1 said:

Η φωνη μου ειναι...

 

Το κινητο το ειχα παρκαρει διπλα στο τασκαμ. Μετα καταλαβα οτι ολη η ηχογραφηση εχει παρεμβολες.

 

Τι να κανω. Αυτα εχω, αυτα βαζω....

Να βάζεις να γουστάρουμε,όπως θα έλεγε και ο Πρίγκηπας Gvour 🙂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Καλά βρε πως θα κάνετε διεθνή καριέρα με τέτοιες ηχογραφήσεις;😎  Γιώργο "μας χρωστάς" κάποια κομμάτια ηχογραφημένα σε στούντιο, κρίμα αυτή η φωνή να "αναλώνετε" και να ακούγετε έτσι.          Off topic: Αραβανή, πρίγκιπας ο Gvour έ; κι εγώ που ξημεροβράδιαζα  για το κομμάτι σου τίποτα....🤔🙄🤓

Επεξεργασμένο από cigaret13
  • Μπερδεύτηκα 1
  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Nikos Aravanis said:

Να βάζεις να γουστάρουμε,όπως θα έλεγε και ο Πρίγκηπας της βλακειας Gvour 🙂

 

Το διορθωσα για να ειναι σωστο.

 

Φιλτατε gkourmoul1

θα συμφωνησω με τον Νικολα,εχεις πολυ ωραια χροια και νομιζω σου επιτρεπει να λες πολλα πραγματα.

Πιστευω οτι αν ημουν απο κατω θα γουσταρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, cigaret13 said:

 Καλά βρε πως θα κάνετε διεθνή καριέρα με τέτοιες ηχογραφήσεις;😎  Γιώργο "μας χρωστάς" κάποια κομμάτια ηχογραφημένα σε στούντιο, κρίμα αυτή η φωνή να "αναλώνετε" και να ακούγετε έτσι.          Off topic: Αραβανή, πρίγκιπας ο Gvour έ; κι εγώ που ξημεροβράδιαζα  για το κομμάτι σου τίποτα....🤔🙄🤓

Εσυ είσαι ο Φωτάρας!δεν μπορώ να σου δώσω και 2ο τίτλο τιμής!

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Nikos Aravanis said:

Εσύ πουλάκι μου ψάχνεις για κοπλιμέντα 😄

Σταματαω εδω για να μη σκισω το νημα του ανθρωπου και με βριζει(και θα εχει και δικαιο ο ανθρωπος που ειναι και σοβαρος στο τελος τελος).

Αλλα εχεις πμ.

Επεξεργασμένο από gvour
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, cigaret13 said:

 Καλά βρε πως θα κάνετε διεθνή καριέρα με τέτοιες ηχογραφήσεις;😎  Γιώργο "μας χρωστάς" κάποια κομμάτια ηχογραφημένα σε στούντιο, κρίμα αυτή η φωνή να "αναλώνετε" και να ακούγετε έτσι.          

 

 

Ετσι ε??

Bora.mp3

 

Παρε ενα (και μοναδικο) απο στουντιο. Αλλα μαλλον δεν θα ειναι αυτο που περιμενεις να ακουσεις... :classic_biggrin:

 

 

  • Like 3

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου