Προς το περιεχόμενο

Οι ηχογραφήσεις μου


gkourmoul1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Του χρονου παλι, αν και λιγο μακρια σου πεφτω...

 

Edit: Κρητη ειμαι και παιζουμε μια φορα το διμηνο. Εαν κατεβεις καποια στιγμη, θα οργανωσω λαιβ για την παρτη σου!! 

Επεξεργασμένο από gkourmoul1
  • Λυπάμαι 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρεσει κανεις τη φωνη στο money.... που οντως δεν κολλαει και πολυ-δε βαριεσαι και τι εγινε-η μπαντα ακουγεται πολυ πιο δεμενη απο παλαιοτερα,πολυ πιο ανετη στο παιξιμο.

Τα λαθη ειναι παντα στο προγραμμα.

Εδω οι ιδιοι που παιζουν τα κομματια τους εκατονταδες φορες,συχνα κανουν λαθη.

Ωραια πραγματα και μπραβο σου/σας.

Καλη χρονια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω Γιωργη!!!

 

Το πρωτο τραγουδι που ειχα ανεβασει προ 2ετιας ηταν το blagic magic woman, για οσους το θυμουνται. Η διαφορα ειναι αισθητη, σε σχεση με την τελευταια εκτελεση.
 

Προσωπικα, εχω ξεκινησει τελευταιους μηνες και μου αρεσω, συχνα πυκνα, σαν παιξιμο. Αρχιζω και γινομαι φλυαρος. Μενει να σταθεροποιησω παιξιμο μου και επειτα να σταματησω την φλυαρια κατα διαστηματα (less is more...). Θα μου παρει αλλα δυο χρονια σιγουρα...

 

Το money for nothing ειναι προβλημα. Ή πρεπει να μαθω να ...μιλαω ή θα το αφαιρεσουμε. Απο τα λιγα τραγουδια που με ζοριζουν τα φωνητικα.

 

Καλη χρονια σε ολους!!! Να εχετε την υγεια σας, να παιζετε μουσικη μεχρι το 2099!

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Πολύ ωραία, μεγάλη διαφορά με τα πρώτα. Μου αρέσει και το παίξιμο σου και ο ήχος. Μπες άφοβα στη φάση της φλυαρίας, είναι ένας τρόπος να δοκιμάζεις πράγματα!

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια παιξιματα παιδια μπραβο.το money...δεν ειναι και το πιο ευκολο κοματι του κοσμου!!καλυτερα να το παλεψεις παρα να το βγαλετε!!

9 ώρες πριν, gkourmoul1 είπε

(less is more...)

οποιος το κατεκτησε αυτο...ειναι ευτυχισμενος!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα υποτιμησει αρκετα, λογω του οτι ειναι "φτωχο" φωνητικα. Τελικα, αποδειχτηκε τοσο διαφορετικο που δεν μπορεσα να το διαχειριστω. Και, δυστυχως, σπιτι δεν δουλευω ποτε τα κομματια αυτα. Ο,τι κανω στις -ελαχιστες, πλεον- προβες.

 

Εννοειται οτι δεν το παρατω. Απο την εμπειρια μου, χρειαζεται να περιμενω να ωριμασω λιγο, και μετα να το ξαναπιασω, ωστε να δω διαφορα. Συνεβη και με την κιθαρα στα ρυθμικα του. Αλλο παλουκι μεχρι να το συνηθισω παρεα με τα φωνητικα.

 

Στην παρουσα φαση θελω να ειμαι αρκετα φλυαρος, μιας και αποκτω την ικανοτητα σιγα σιγα, ωστε να δοκιμαζω διαφορα και να βελτιωθω παιχτικα (οπως λεει και ο αγαπητος Σπυρος). Μολις το "εχω" αυτο, θα γινω και πιο επιλεκτικος στις νοτες που χρησιμοποιω. Πιο ουσιαστικος και κατανοησιμος, παιζοντας λιγοτερα οπου πρεπει. Θα προσπαθησω να κανω και καποια μαθηματα, μελλοντικα, με κανα διαφορετικο δασκαλο. Θα βοηθησει.

  • Like 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου