Προς το περιεχόμενο

Μουσική. Είσαστε αλλεργικός σε κάτι?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι. Στην Jazz. Τη σιχαίνομαι. Χωρίς φόβο, αλλά με πάθος. :classic_biggrin:

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Superfunk said:

 

Ήσουν εκεί;Για πες 🤣

 

χμμμ δηλ οι συμπαρτριώτες σου που έχουν βγάλει 1000 ταινίες για την αρχαία ελλάδα, στις οποίες το 99% των μελωδιών είναι κάτι παπαριές που δεν έχουν καμία σχέση με οτιδήποτε ελληνικό, κρητικό, κυπριακό, ποντιακό, εκκλησιαστική μουσική, κτλ αυτοί ήταν εκεί και ξέρουν... να υποθέσω... ε??? Η αυτοί επιτρέπεται να έχουν άποψη αλλά κανένας άλλος όχι...

Επεξεργασμένο από rgxinap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, pipityri said:

τζίπσι τζαζ 

 

τέλος η κρεβατομουρμούρα και για σένα!

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dimsonic είπε

πλακατζιδικο δεν ειναι το νημα;

 Τώρα που το σκέφτομαι μια αλλεργία την έχω στην jazz μουσική σκηνή (και όχι μόνο...) της νύφης του Θερμαϊκού από τα μέσα του '70 μέχρι τα τέλη των '80s....😜🤣

Επεξεργασμένο από cigaret13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, rgxinap είπε

 

χμμμ δηλ οι συμπαρτριώτες σου που έχουν βγάλει 1000 ταινίες για την αρχαία ελλάδα, στις οποίες το 99% των μελωδιών είναι κάτι παπαριές που δεν έχουν καμία σχέση με οτιδήποτε ελληνικό, κρητικό, κυπριακό, ποντιακό, εκκλησιαστική μουσική, κτλ αυτοί ήταν εκεί και ξέρουν... να υποθέσω... ε??? Η αυτοί επιτρέπεται να έχουν άποψη αλλά κανένας άλλος όχι...

 

Άσε τους... καγκουρες 🤣 τους... συμπατριώτες μου..ΕΣΥ πες μου που κΣερεις ότι οι Αρχαίοι Έλληνες άκουγαν ποντιακά;

 

Εκτός και αν σου έδωσε καμμιά .. ηχογράφηση ο ΛΑΚΗΣ ,για όλα τον έχω ικανό 😃

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Pink Floyd. Εντελώς άχρηστη μουσική κατά τη γνώμη μου. Δεν αντέχω ούτε δευτερόλεπτο να ακούω αυτό το δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω. 

 

 

  • Μπερδεύτηκα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, aggelos_ είπε

Pink Floyd. Εντελώς άχρηστη μουσική κατά τη γνώμη μου. Δεν αντέχω ούτε δευτερόλεπτο να ακούω αυτό το δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω. 

 

 

Απαπαπαπαπαπαα!

  • Like 1
  • Χαχα 1

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου