Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Το να συμμετέχεις σε μια συζήτηση με ένα ψευδώνυμο έχει θετικά και αρνητικά.

Τα θετικά είναι ότι δεν ξέρει κανείς ποιός είσαι και τα αρνητικά ότι δύσκολα χτίζεις ένα σοβαρό προφίλ συζητητή. Απαιτούνται πάντα τεκμηριωμένες θέσεις που ενισχύονται όμως όταν υποστηρίζονται και απο ένα ανάλογο προφίλ.

Γι αυτό ζητήσαμε να ενισχυθεί το προφίλ των μελών, για όσους δεν το έχουν κάνει ήδη με όποια στοιχεία επιθυμεί να διαθέσει ο καθένας. Επίσης βοηθάει στην αναζήτηση συνεργατών αφού μπορεί να βρει ακόμα και... μπασίστες ή άτομα με κοινά ενδιαφέροντα. 

 

Ακολουθούμε τα μέλη που μας ενδιαφέρουν.
Όταν επισκεπτόμαστε το προφίλ κάποιου, μπορούμε να κάνομε follow (ακολουθήστε το μέλος). Είναι πολύ εξυπηρετικό αφού έτσι δημιουργούμε παρεάκια και μοιραζόμαστε ακόμα και τα εσωτερικά μας αστεία, ενώ ενημερωνόμαστε για όλη την δραστηριότητα τους και αυτοί για την δική μας.

Έτσι προλαβαίνουμε να παρακολουθούμε και όσα θέματα τρέχουν στο forum απο αυτούς που μας ενδιαφέρουν περισσότερο.

 

Για τα προσωπικά δεδομένα και την Ιδιωτικότητα μπορείτε να ενημερωθείτε στο κάτω μέρος κάθε σελίδας. 

  • Like 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ!Εγώ έγραψα ότι γεννήθηκα το 1869!Μηδέν σοβαρότης! Πιστεύω η σοβαρότητα κρίνεται από τις απόψεις κάποιου,και όχι από το nick του.

Τέλος πάντων, επειδή δεν ξέρω,πως να το διορθώσω, ας μου πεί κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Just now, Αετός said:

Ωχ!Εγώ έγραψα ότι γεννήθηκα το 1869!

Ποίον μηνα;

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Η ημερομηνία γέννησης δεν εμφανίζεται στα μέλη και μόνο εσείς την βλέπετε ή οι διαχειριστές αν χρειαστεί να επέμβουν. Κι αυτό γιατί η εγγραφή αφορά άτομα άνω των 16.

 

Μέχρι πρότινος ήταν δημόσια.

Εχετε πρόβλημα να φανεί η ηλικία σας και να παίρνετε και ένα Happy birthday και απο μας στο email σας μια φορά τον χρόνο;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, yameth said:

Κι αυτό γιατί η εγγραφή αφορά άτομα άνω των 16.

 

 

Τι λες τώρα!

Εγώ είμαι κάτω από 14, αφού σκέψου βλέπω να γράφουν σε άλλο νήμα για κάτι κασσέτες, σε άλλο για δίσκους, και με πιάνουν τα γέλια.

ΤΙΝΑΦΤΑΡΕ!

  • Χαχα 5

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Η ημερομηνία γέννησης και όλα τα στοιχεία διορθώνονται επιλέγοντας την Επεξεργασία προφίλ που βρίσκεται πάνω δεξιά στο προφίλ μας.

  • Like 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μην παραχαράσσετε την ηλικίααα
η ημερομηνία γέννησης είναι μιααα

Επεξεργασμένο από Tamtam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/4/2019 στις 7:07 ΜΜ, yameth είπε

Εχετε πρόβλημα να φανεί η ηλικία σας και να παίρνετε και ένα Happy birthday και απο μας στο email σας μια φορά τον χρόνο;

Καθόλου, μέχρι που πέρασα τα 40 χαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αλήθεια και μένα με ξένισε αυτή η αλλαγή με το προφίλ οταν έπρεπε να την συμπληρώσω για να πάω παρά κάτω στα μενού

με την ηλικία μου τώρα ποια έχω συμβιβαστεί ξέρω ότι κάθε χρόνο μεγαλώνει κατά ένα😎

πάντως καλό ειναι να έχουμε ένα σωστό και αληθινό προφίλ στην εποχή μας  # ουδέν κρυπτόν #

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου