Προς το περιεχόμενο

Δημοτικος Συμβουλος...........


trooper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το πρωτο μου κομματακι με δανεισμενη λουπα νταμς απο το σωληνα

σατυρικον γιατι το θελει η εποχη μιας αρχιζουν και ξεφυτρωνουν απο παντου οι .... υποψηφιοι δημοτικοι συμβουλοι.....

 

σχολια και παρατηρησεις φυσικα δεκτα

με επιεικεια στον νεο εεεεε 🤣🤣🤣

 

 

 

  • Like 4
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Άψογος! Πολύ ωραίο θέμα και χιούμορ. 😂

Εχεις το 60%.

Το υπόλοιπο ε... θέλει περισσότερη προσοχή με τις κιθάρες που κατα την γνώμη μου θα μπορούσαν να μην καλπάζουν (καγκαν-καγκάν...) μιας και το θέμα δεν συνάδει. Στην επίσημη εκτέλεση που θα κάνεις να το παίξεις λίγο περισσότερο (γιατί το 'χεις) στην ερμηνεία της φωνής.

Καλό!

  • Like 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα ξεκινησε απο μια ιδεα χθες οταν εμαθα οτι μια γνωστη μου θα βαλει υποψηφια... και ηθελα να την πειραξω

με τον καφε το πρωι μου βγηκε ολοκληρο τραγουδι!!!! οι κιθαρες οντως θελουν πολλα μαζεματα αλλα θα το παλεψω 🙂

 

υγ δεν παω για φωνη οποτε θα με υποστειτε μεχρι να βρω κανα σχηματακι στα κυβικα μου με καναν καλυτερο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλτατε Γιαννη Μειντενα

 

Αν το πρωτο κομματι που ειχα γραψει ποτε ηταν σαν αυτο,θα εκανα κωλοτουμπες στο Συνταγμα,ξεβρακωτος.😂

Η φωνη ειναι μια χαρα για τα γουστα μου,δε λειπει τιποτα για το συγκεκριμενο τραγουδι μιλωντας.

Θα συμφωνησω με τον Γιεμεθ(οπως τον ελεγε και μια ψυχη😀) οτι οι κιθαρες ειναι λιγο ισιες αλλα αυτο θα εσπαγε,νομιζω,αν ειχες καποιο μερος που να πεφτει και να λες αυτα για τους δημοτικους συμβουλους κλπ.

Σε γενικες ειναι ωραιο και μπραβο σου!

Επεξεργασμένο από gvour
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ο Δημοτικος Συμβουλος ξαναχτυπησε !!!! τωρα και στο σωληνα!!!!!!!

 

αυτο τον καιρο εχω αρκετο χρονο και ετσι αποφασισα να κανω κατι παραπανω απο το τραγουδι οπως το ειχατε ακουσει

με αρκετη διαθεση για σατυρα λοιπον, ελπιζω να το απολαυσετε κ να γελασετε!!!!!! 

 

 

 

  • Like 4
  • Χαχα 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επρεπε να το παιξεις 1 τονο τουλαχιστον πανω, για να βγει η φωνη πιο ψηλα και να ακουγεται και ο .... στιχος πιο καθαρα .

Πχ απο Λα να το δοκιμαζες απο Σι ή Ντο

Αφου ξεκινησες και κανεις δουλεια, εχε το νου σου στη συνεχεια να βαζεις τα ακορντα στο καταλληλο τονο για τη φωνη.

 

Σουπερ.

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το πλάνο και καλά terminator μου άρεσε λολ

 Ωραίο, ωραίο βιντεάκι, συμφωνώ κι εγώ για τον τόνο πάνω για καλύτερη δυναμική και απόδοση της φωνής.

 Ωραίος!!!!!!!

 Περιμένουμε κι άλλα!!!!!!

 Αν και υπερβολικό, μιας και είμαστε σε μια χώρα που οι δημοτικές εκλογές είναι ακομμάτιστες και όλοι θέλουν να γίνουν πλέον δημοτικοί σύμβουλοι  όχι για το προσωπικό τους όφελος και το συμφέρον αυτών και των ημετέρων, αλλά με μοναδικό γνώμονα την κοινωνική προσφορά και το κοινό καλό. Όλοι αυτή τη φορά είναι ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ και δεν τους ενδιαφέρουν οι ΘΕΣΕΙΣ. θέλουν να προσφέρουν. Εγώ πρώτος!

 

 Τέλος πάντως, μπράβο!!!!!!!

 Και διπλό μπράβο άμα με ψηφίσεις και να είσαι σίγουρος πως δεν θα σε προδώσω!!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, Konstantinos Dritsas said:

 Και διπλό μπράβο άμα με ψηφίσεις και να είσαι σίγουρος πως δεν θα σε προδώσω!!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

Μάλιστα, σου γράφουν και κομμάτια τώρα!

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Μάλιστα, σου γράφουν και κομμάτια τώρα!

Τι να τα κάνω.

 Ψήφους θέλω να βγω να αρπάξω ότι απέμεινε να πάρω ένα KORG KRONOS και ένα για τον φίλο μας τον @stavros_d80

 

Επεξεργασμένο από Konstantinos Dritsas
  • Like 1
  • Χαχα 2
  • Ευχαριστώ 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου