Προς το περιεχόμενο

Fender Mustang Bass PJ Orange Capri Εξαντλημένο;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά,

 

Θα ήθελα να μάθω αν γνωρίζει κάποιος γιατί δεν μπορώ να βρω το Mustang PJ στο Orange Capri χρώμα.

 

Να περιμένω; Υπάρχει περίπτωση να το κυκλοφορήσει πάλι η Fender ή να πάω για το άσπρο; 🧐

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίο χρώμα το πορτοκαλί, αλλά δεν θα αγόραζα ένα mustang με jazz μαγνήτη... νομίζω ότι αυτή η προσθήκη χαλάει όλο το vibe... ακόμα και ο precision μαγνήτης που φοράει το συγκεκριμένο μπάσο δεν είναι ο "αυθεντικός" (ο κανονικός είναι πιο μικρός)

αν πήγαινα για ένα shortscale mustang θα έπαιρνα το jmj made in mexico ή από τα μεταχειρισμένα κανένα mustang made in japan... ούτε καν τα καινούργια american performer mustang...

 

The Bass Dredd

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 4/15/2019 at 3:06 PM, 95thanasis said:

ωραίο χρώμα το πορτοκαλί, αλλά δεν θα αγόραζα ένα mustang με jazz μαγνήτη... νομίζω ότι αυτή η προσθήκη χαλάει όλο το vibe... ακόμα και ο precision μαγνήτης που φοράει το συγκεκριμένο μπάσο δεν είναι ο "αυθεντικός" (ο κανονικός είναι πιο μικρός)

αν πήγαινα για ένα shortscale mustang θα έπαιρνα το jmj made in mexico ή από τα μεταχειρισμένα κανένα mustang made in japan... ούτε καν τα καινούργια american performer mustang...

 

 

Ήρθε αργά η απάντησή σου βρε συντεκνε ήδη το αγόρασα! 😀

 

Σίγουρα χαλιεμαι λίγο που δεν είχα την ευκαιρία να ψάξω τις προτάσεις σου πριν πάρω την τελική απόφαση, αλλά μπορώ να πω ότι μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένος με αυτό που κρατάω στα χέρια μου. 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 minutes ago, 95thanasis said:

καλόπαιχτο!!!! το πορτοκαλί πήρες τελικά;;;;

 

 

Να σαι καλά!! 🙂 

Όχι κίνησα γη και ουρανό αλλά τελικά το πορτοκαλί ήταν limited edition, και απ' ότι μου είπαν από το customer support της Fender δεν υπάρχει σχέδιο επανακυκλοφόρησης στην Ευρώπη προσεχώς.

Το Sonic Blue πήρα, που ήταν η επόμενη επιλογή μου.

 

Πάντως για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω τι vibe βγάζει ένα παραδοσιακό Mustang. 😅

Πάντα ήθελα ένα μπάσο με JP configuration και επειδή έχω μικρά χέρια ήθελα οπωσδήποτε ένα Shortscale, οπότε μου κάθησε όμορφα το συγκεκριμένο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου