Προς το περιεχόμενο

Η "χειρότερη" καταστροφή On stage.


vagelism

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mε αφορμη το παρακατω κλιπ του Adam..θυμηθηκα μερικες απο τις χειροτερες καταστροφες που μου εχουν συμβει On stage., τοσο σε προσωπικο επιπεδο - οσο και σε συλλογικο.

Μου εχουν συμβει διαφορα..απο το να μου σκιστει το δερμα της κασσας εν μεσω τσιφτετελιου σε πιστα , να φευγουν τα πιατινια απο την βαση τους, να καιγεται το μονιτορ σε εξωτερικη συναυλια κ να μην ακουω τιποτα  και αλλα τετοια που τα περισσοτερα εχουν να κανουν με fail εξοπλισμου.

 

Το μεγαλυτερο συλλογικο fail ομως που μου εχει συμβει ομως ..ειναι ενα βραδυ σε πιστα το προγραμμα που παιζαμε ειχε 2 κομματια με το ιδιο ονομα.

Το γραμμα του Παριου..κ το Γραμμα του Σφακιανακη.

Ενω το καθε κομματι ειχε την θεση του στο προγραμμα..ενα βραδυ ενας τραγουδιστης αποφασιζει να το παιξει μαεστρος..και φωναζει ...το γραμμα...το γραμμα....

Οποτε..δινω 4 ..και η μιση ορχηστρα μπαινει το γραμμα του Παριου κ η αλλη μιση το γραμμα του Σφακιανακη..

Περιττο να πω τι ακουστηκε..Γελουσε ο κοσμος.

Δικες σας καταστροφικες εμπειριες?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου