Προς το περιεχόμενο

FENDER Alternate Reality


ex-VangelisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Για την 66 κανένα σχόλιο, εντάξει Fender είναι...🤐  αλλά όταν βλέπω σε φένδερ tune-o-matic (σχεδόν...), στην Μετέωρα στην προκειμένη περίπτωση, κάτι παθαίνω!  Έ μα τόσο ωραίο σχήμα κιθάρας💉  και να το χαλάτε με αυτήν την γέφυρα, ντροπή!🤓

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι...το όνομα δηλαδή δε σε χάλασε....

Για φαντάσου να βγεις να παίξεις στην Καλαμπάκα με κιθάρα Μετέωρα...

  • Χαχα 2

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

 αλλά όταν βλέπω σε φένδερ tune-o-matic (σχεδόν...), στην Μετέωρα στην προκειμένη περίπτωση, κάτι παθαίνω!  Έ μα τόσο ωραίο σχήμα κιθάρας💉  και να το χαλάτε με αυτήν την γέφυρα, ντροπή!🤓

Εμένα δε με χαλάει πάντως, είναι ένα πραγματικά πανέμορφο κιθαρόνι. Μπράβο στη Fender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, VangelisV είπε

Εμένα δε με χαλάει πάντως, είναι ένα πραγματικά πανέμορφο κιθαρόνι. Μπράβο στη Fender

 Φαντάζομαι εσένα σ'αρέσει και  η jazzmaster έ;   εντάξει πλάκα κάνω, γούστα είναι αυτά όσο περίεργα κι εάν είναι.....🤐

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, VangelisV said:

Εμένα δε με χαλάει πάντως, είναι ένα πραγματικά πανέμορφο κιθαρόνι. Μπράβο στη Fender

 

Well there seems to be a problem with your paycheck this month, i hope you can forgive us.

 

Kindest Regards

The Fender team

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cigaret13 είπε

 Φαντάζομαι εσένα σ'αρέσει και  η jazzmaster έ;   εντάξει πλάκα κάνω, γούστα είναι αυτά όσο περίεργα κι εάν είναι.....🤐

και η jazz και η jag αλλά αν έπρεπε να διαλέξω μία απ' τις 3 τότε αυτή θα ήταν η Meteora 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Να πω την αλήθεια δεν μου αρέσουν. Και δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο της ύπαρξης τους. Αν η Fender θέλει να εισάγει νέα προϊόντα τότε ας ψάξει ένα καινούριο σχήμα ή μια δική της έκδοση ενός κλασσικού αλλά πλέον όπως είναι μοιρασμένη η τράπουλα δύσκολα θα αλλάξει κάτι. Χώρια με τις εταιρία που έχει σαν θυγατρικές δηλώνει και την παρουσία της στην superstrat αγορά. Οπότε προς τι ο λόγος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου