Προς το περιεχόμενο

Top 10 albums for lovemaking


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Nikos Aravanis είπε

Εαν εχει πανω απο 30 βαθμους κελσιου, μπορεις να πεσεις και στα 7bpm.

Αυτό είναι σπασμός ,εκεί αρχίζεις cpr.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους δυνατους της παρεας που μενουν σε πολυκατοικια, και παιζουν μπαλα με ταχυτητες allegro και ανω, θα αντιμετωπισετε προβληματα με τον ενοικο του κατω οροφου.

 

Παραπεμψτε τον εδω

Επεξεργασμένο από gkourmoul1
  • Χαχα 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εδώ. Ειδικά το 3rd movement μαμάει. Γενικά όλο το κομμάτι είναι ιδανικό γιατί σου επιτρέπει να ακούς τα διάφορα τσίκι τσίκι του κρεβατιού

 

 

 

Επεξεργασμένο από VangelisV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, VangelisV said:

Αυτό εδώ. Ειδικά το 3rd movement μαμάει. Γενικά όλο το κομμάτι είναι ιδανικό γιατί σου επιτρέπει να ακούς τα διάφορα τσίκι τσίκι του κρεβατιού

 

 

 

 

Αυτο ειναι το τοπ1, cardiologically approved, για τους γεννηθεντες προ 1940. Και μονο που σκεφτηκαν να παιξουν, χειροκροτηθηκαν...

  • Χαχα 3

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δε θέλω μουσική γιατί καλύπτονται οι φυσικοί ήχοι και οι στιχομυθίες που είναι απαραίτητες. Αν τώρα κάποια θέλει οπωσδήποτε αλλιώς δεν κβλν, βάζω σκάι ραδιόφωνο.

  • Like 1
  • Χαχα 1

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, Jazzjoker said:

1. Εγώ δε θέλω μουσική γιατί καλύπτονται οι φυσικοί ήχοι και οι στιχομυθίες που είναι απαραίτητες.

2. Αν τώρα κάποια θέλει οπωσδήποτε αλλιώς δεν κβλν, βάζω σκάι ραδιόφωνο.

 

2. Εκκλησία FM και καθάρισες.

 

1. Αν έβαζες απλά μια πλάτη με σύνθια να μην καλύπτουν τον τραγουδιστή?

Ιδανικά, αν είχες μια μπάντα στο δίπλα δωμάτιο να παίζει απαλά ambient αυτοσχεδιασμούς?

 

 

45 minutes ago, gkourmoul1 said:

Ο ορθος τροπος ειναι να ξεκινας απο τα 40 χτυπηματα ανα λεπτο (Largo) και σταδιακα να ανεβαζεις ρυθμο. Οταν δεις οτι ξεκινουν καρδιακες αρρυθμιες κατεβαζεις 5bmp και εχεις βρει τον ιδανικο σου ρυθμο. Εαν εχει πανω απο 30 βαθμους κελσιου, μπορεις να πεσεις και στα 7bpm.

 

Γίνεται να σου δώκω ένα μετρονόμο να μου τον προγραμματίσεις με automation στο DAW γιατί θα τα ξεχάσω? :classic_biggrin:

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου