Προς το περιεχόμενο

Lady


fusiongtr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεκτόν κύριε φιουζιονγκιτάρ.. κάπου μου διέφυγε. Ψιλοπροτιμώ την ορχηστρική βερσιόν του Stanley Jordan, αλλά θα βάλω την ορίτζιναλ...

 

Επεξεργασμένο από fusionakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 266
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

2 minutes ago, Jazzjoker said:

Όποιος παραβιάζει τους κανόνες προτείνω να τον καταραστεί σύσσωμη η κοινότητα να μην μπορεί να γράψει τίποτα από μουσική παρά μόνο instrumental & solo.

:classic_biggrin:

 

Σωστός, εγώ λέω να φάει και μπαν από το youtube. :classic_tongue:

 

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, Jazzjoker said:

Όποιος παραβιάζει τους κανόνες προτείνω να τον καταραστεί σύσσωμη η κοινότητα να μην μπορεί να γράψει τίποτα από μουσική παρά μόνο instrumental & solo.

😞

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fusiongtr είπε

 

 

EDIT: Πήγα να βάλω "χαχα" στον Μιχάλη και .... "Sorry, you cannot add any more reactions today" μου εμφανίστηκε στην οθόνη, κι έτσι δεν μπορώ να βάλω άλλα likes.


Είναι οι νέοι κανόνες Φιούζιε.
 

"ένα ΧαΧα ανά post"

"Κανείς δεν μπορεί να ποστάρει ΧαΧα αν δεν έχει ποστάρει άλλος πριν (δύο σερί ΧαΧα απαγορεύονται) εκτός αν οι συμμετέχοντες, του το επιτρέψουν."
ΧαΧα!

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, Jazzjoker said:

Όποιος παραβιάζει τους κανόνες προτείνω να τον καταραστεί σύσσωμη η κοινότητα να μην μπορεί να γράψει τίποτα από μουσική παρά μόνο instrumental & solo.

 

Εγω που δεν μπορω να τα γραψω ουτε αυτα, να ανεβαζω μεταφρασμενα μπας και πιασει η καταρα...?

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου