Προς το περιεχόμενο

Ωραίος ο ασπρουλης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, gkourmoul1 είπε

Σου διδω 140 ευρω (μεταφορικα δικα σου) να μου τη δωσεις, μεσω νοιζ που εχει παντα καλες εΦκαιριες! Θα σου στειλω και ενα μπετονι τσικουδια μαζι. 😎

Ναι ρε Νίκο, καλά τα λέει ο Γιώργης.

Πολλές tele έχεις μαζέψει και πέρα από τα χρώματα είναι όλες ίδιες 😮,  άρχισε να ξεφορτώνεσαι γιατί μπορεί να χρειαστεί να σε βάλουν να τις δηλώσεις στην εφορία😀, 3η φορά αριστερά έχουμε 🤣🤣

 

8 ώρες πριν, gkourmoul1 είπε

Νικο, ποια squier ειναι να την παρω και εγω??

Πέρα απ' την πλάκα, αυτό που λέει ο Γιώργης είναι πολύ ωραίο και σχετίζεται λίγο και με τον οδηγό αγοράς tele που είχες φτιάξει παλιά.

 

Και επιτέλους ρε fender, αφού η συνταγή της επιτυχίας είναι γνωστή (ελαφρύ σώμα-παχύ μπράτσο), γιατί δεν το κάνεις;

Επεξεργασμένο από ekim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, ekim είπε

Και επιτέλους ρε fender, αφού η συνταγή της επιτυχίας είναι γνωστή (ελαφρύ σώμα-παχύ μπράτσο), γιατί δεν το κάνεις;

 

 

Να σου πω την αληθεια...αυτη τα έχει τα...κιλακια της (ειναι 7,7 lbs) και το μπρατσο της ειναι λεπτο...αλλα εχει χρωμα Daphne Blue & matching headstock οποτε της το συγχωρω...🤣

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

 

Να σου πω την αληθεια...αυτη τα έχει τα...κιλακια της (ειναι 7,7 lbs) και το μπρατσο της ειναι λεπτο...αλλα εχει χρωμα Daphne Blue & matching headstock οποτε της το συγχωρω...🤣

 

Λεπτό μπράτσο και βαρύ σώμα, εσύ.... είναι καλή για metal μάλλον και γι' αυτό την κρατάς και ουχί για το χρώμα τση

Σε λίγο θ' αφήσεις και μαλλιά 🤣

 

Πάντως εγώ έχω θέμα με τα μπράτσα της fender, αυτό το modern C που βάζει στις περισσότερες το απεχθάνομαι.

Και για να παραφράσουμε και λίγο την ρήση, once you go fat, you never go back

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου