Προς το περιεχόμενο

[VIDEO] Η κιθάρα μου δεν είναι τόσο καλή για εγγραφή σε studio, τι να κάνω?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φάνη σου είπα, ότι δεν θα συμμετείχα.

Συνήθως τα ποστ του μέλους αυτού μένουν ασχολίαστα.

Από ένα σημείο και μετά δεν άντεξα.

Ειρωνεύτηκα.

 

Αφού αυτά που λέει, δεν στέκουν.

Και για το θέμα σνομπάρισμα ισχύει το ότι το μέλος ποστάρει και άντε γειά...Μας σνομπάρει...

Ε...δεν μου κάθεται...Sorry Κι όλας.

 

 

Και btw (για να γελάσουμε και λίγο) το ερώτημα το κάνει κάποιος Φάνης... Δεν πιστεύω...:classic_love:

Επεξεργασμένο από dimsonic

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, LK said:

Και εγω πάω στο γυμναστηριο με φορμες, χτιζω κορμί και μετα τα μεσάτα κοστούμια μου κάθονται κουτί,  τι δεν καταλαβαίνεις; 😛

 

Εγώ κάνω κάτι άλλο.

Όλη μέρα στο σπίτι με την φόρμα πίνω μπύρες.

Πάω μετά στο γυμναστήριο, βγάζω την μπλούζα, και πετάω έξω ένα six pack, που τρελαίνονται όλοι.

 

six-pack-abs-beer.jpg

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Πνοή και Νύξη είπε

 

 

 

Ρε συ Δημήτρη και Μιχάλη, αν αυτά δεν είναι ειρωνικά σχόλια σε βαθμό προσβολής τότε τί είναι; Όταν ειρωνεύεσαι κάποιον, το πιο ευγενικό που έχει να κάνει, φυσικά, είναι να σε σνομπάρει. Τι περιμένατε δηλ.; Πόσοι είναι οι εγγεγραμμένοι στο forum που δεν συμμετέχουν καν, και μόνο παρακολουθούν; Ή μήπως δεν έχουν αυτό το δικαίωμα; Ή μήπως γιατί σιγά-σιγά γινόμαστε ένα γεροπαράξενο παρεάκι με inside jokes και φαγωμάρες όπου φυσικά τι να ποστάρει κάποιος και πώς να σχολιάσει; Αν φοβάται ότι θα τον αρπάξουμε απ' το σβέρκο το πολύ ή θα αρχίσουμε τα "αστειάκια" για να ελαφρύνουμε το κλίμα.

@fusiongtr είπα ότι δεν θα σχολιάσω το περιεχόμενο του video και εμμένω σε αυτό. Συμφωνώ και με τους περισσότερους και με εσένα ως προς τις ενστάσεις τους όσον αφορά το βίντεο. Και με τον Dimsonic και με τον Tamtam που τρωγώμαστε τον τελευταίο καιρό. Που συμφωνούμε στο ΤΙ αλλά διαφωνούμε στο ΠΩΣ.

 




 


Ο Steve T έχει φοβερή πένα, μακάρι να φτάναμε στο μικρό του δαχτυλάκι. Αν εγραψα χίλιες φορές οι παρωδίες του Steve T, να το διορθώσω. 10.000 φορές τις προτιμώ!
(edit: αν βρήκες ότι κάπου ειρωνεύτηκα εσένα, να μου το υποδείξεις σε παρακαλώ)
Κρίσεις για το φόρουμ δεν μου επιτρέπω κι ούτε θέλω να κάνω. Μάντεψε ποιος από τους δυο μας γίνεται απρεπής τώρα.
 

Επεξεργασμένο από Tamtam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Tamtam said:


Ρητορική ήταν η ερώτηση - γι' αυτό έβαλα την αγγελία (αν έχω λάθος διορθώστε με) του πάνω από το ερώτημά μου.

αγγελία??

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ioannisanastassakis είπε

Για όποιες διευκρινίσεις, αλλά και για να στείλετε τις ερωτήσεις σας να απαντηθούν σε επόμενο βίντεο, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο email: [email protected]

 

Τα λέμε την επόμενη φορά!

Φιλικά,

Ioannis Anastassakis

 

Ioannis Anastassakis - The Art of Learning Guitar

http://www.ioannis.org/


Εγώ αυτό το λέω αγγελία (αν έχω λάθος να το ανακαλέσω και να το πω αλλιώς, ψάρεμα, κηνύγι πελατών κάτι άλλο τέλος πάντων).


Για όποιες διευκρινίσεις, αλλά και για να στείλετε τις ερωτήσεις σας να απαντηθούν σε επόμενο σχόλιό μου, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο προφίλ μου στο Νόιζ και να γίνετε follower.

Τα λέμε την επόμενη φορά!

Φιλικά,

Μιχάλης - The Art of Learning TamTam
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, fusiongtr said:

 

Θέλεις να κάνεις μαθήματα?

εξαρτάται....από ποιόν....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγω ένα ξέρω.

Βρήκα έναν άνθρωπο επιτέλους στο noiz για να μιλήσω για κοστούμια....και μας χαλάσατε το νήμα.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Tamtam said:


Εγώ αυτό το λέω αγγελία (αν έχω λάθος να το ανακαλέσω και να το πω αλλιώς, ψάρεμα, κηνύγι πελατών κάτι άλλο τέλος πάντων).

 

άρα λέμε τα ίδια...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου