Προς το περιεχόμενο

Τι θα κάνετε το Πάσχα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα πάρω αγκαλιά τον σκύλο που τρομάζει με τα βαρελότα των ανεγκέφαλων ταλιμπάν (έχουν ξεκινήσει να ρίχνουν άσχετες ώρες, μεσημέρια και βράδια που ξεκουραζόμαστε), από την Μεγάλη Τεταρτη. Και θα συνεχίζουν να ρίχνουν σε άσχετες ώρες και όλη την ερχόμενη εβδομάδα.
Να προσέχετε τα ζώα σας, τα περισσότερα είναι κροτοφοβικά και στην προσπάθειά τους να βρουν καταφύγιο χάνονται και αποσυντονίζονται εντελώς, ειδικά τα σκυλιά.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Tamtam είπε

Θα πάρω αγκαλιά τον σκύλο που τρομάζει με τα βαρελότα των ανεγκέφαλων ταλιμπάν (έχουν ξεκινήσει να ρίχνουν άσχετες ώρες, μεσημέρια και βράδια που ξεκουραζόμαστε), από την Μεγάλη Τεταρτη. Και θα συνεχίζουν να ρίχνουν σε άσχετες ώρες και όλη την ερχόμενη εβδομάδα.
Να προσέχετε τα ζώα σας, τα περισσότερα είναι κροτοφοβικά και στην προσπάθειά τους να βρουν καταφύγιο χάνονται και αποσυντονίζονται εντελώς, ειδικά τα σκυλιά.

εχω 2 κολευ που ειναι ακρως κροτοφοβικα κ καθε χρονο αντιμετωπιζουμε την ιδια κατασταση.

Απεναντι ενας γειτονας το ειχε ξεχασει εξω την Ανασταση κ του επαθε καρδιακη προσβολη απο το φοβο του.

  • Λυπάμαι 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια τωρα την βγαζω για λιγες μερες στο γυναικοχωρι, Ζιτσα Ιωαννινων, κατανυκτικη Μεγαλη Εβδομαδα, καλο κρασι και λοιπα ντοπια προιοντα για την Κυριακη,  Ιωαννινα downtown για τζερτζελε, μια βολτα και απ τον Ντουκα, και ειμαστε κομπλε

  • Like 1

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Konstantinos Dritsas είπε

Άλλοι είναι σε υπηρεσία τις ώρες εκείνες των εθίμων.

 Άλλοι, άλλοι.......

δουλευουν και δεν έχουν ένα Kronos SE να βάλει ρε παιδακι μου ενα german grand κατι τις...

 

και καλα αυτο το προσπερναω να μην έχεις ούτε ένα Nord Electro 6D αυτό πως να το χωνεψω...

 

ζω ενα δραμα...

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, stavros_d80 είπε

δουλευουν και δεν έχουν ένα Kronos SE να βάλει ρε παιδακι μου ενα german grand κατι τις...

 

και καλα αυτο το προσπερναω να μην έχεις ούτε ένα Nord Electro 6D αυτό πως να το χωνεψω...

 

ζω ενα δραμα...

Να πιστεύεις. Πίστευε στον Θεό των Σύνθ, προσευχήσου με υπομονή και ζήλο, νήστεψε παίζοντας απλές μελωδίες σε ένα αρμονιάκι και θα δεις. Ο Θεός των Συνθ θα στα φέρει..... ΔΕΞΙΑ

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο χωριό όπως έχω περάσει τα περισσότερα πασχαλινα τριήμερα. Δεν ξέρω αν θα καταφέρω να πάω από αύριο λόγω υποχρεώσεων. 

Ελπίζω ο γέρος μου φέτος να σουβλισει, γιατί πέρσι και πρόπερσι λόγω πένθους λόγω του παππού δεν είχε σουβλα. 

Θέλω να πάρω και το xbox μαζί να παίξω co op με τον μικρό μου αδερφό που ήρθε για τις διακοπές του Πάσχα μπας και την παλεψουμε, αλλά οι τηλεοράσεις που υπάρχουν στο σπίτι της γιαγιάς είναι προπολεμικες και δεν έχουν καν hdmi υποδοχή. 

Εκκλησία καθότι αθρησκος θα πάω μόνο για τσιγάρο στο προαύλιο το βράδυ Σαββάτου και για να απολογηθω σε πελάτες και γνωστούς που αναπάντεχα θα συναντήσω, για κάποια πράγματα που δεν έχω ολοκληρώσει ακόμα λόγω μεγάλου φορτου. Θα φύγω πριν το Χριστός Ανέστη φυσικά να προλάβω να ηρεμησω την Μιλου (την σκυλιτσα μας ντε) που θα είναι σπίτι και θα τρέμει από το μπουμπουνητό. 

Το βράδυ για ένα ποτό που όσο πάει κάθε χρόνο γίνεται όλο και πιο σύντομο. 

Κυριακή μασα και αναχώρηση για την πόλη, καθώς το βράδυ θέλω να το περάσω με την φίλη μου καθότι μόνο Κυριακές και Πέμπτες έχει ρεπό την επόμενη μέρα ώστε να πάμε για φαγητό, μπύρα ή ταινία. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, Lord_Goumis said:

Στο χωριό όπως έχω περάσει τα  αλλά οι τηλεοράσεις που υπάρχουν στο σπίτι της γιαγιάς είναι προπολεμικες και δεν έχουν καν hdmi υποδοχή. 

 

Εδω εισαι

https://www.skroutz.gr/c/248/Accessouar-eikonas.html?keyphrase=scart+to+hdmi&order_by=pricevat&order_dir=asc

 

 

 

  • Ευχαριστώ 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον τόπο εργασίας θα περάσουμε εμείς λόγω μεγάλης απόστασης από τα πάτρια εδάφη...Θα έρθουν για παρέα οι γονείς όμως οπότε μια χαρά θα περάσουμε!!!

 

Καλή Ανάσταση σε όλους!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου