Προς το περιεχόμενο

Μουσικη μετα το 2000!!!!


noe13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο προσφατες συζητησεις που εχουν γινει εδω,αλλα κ απο δικη μου αναγκη να βρω καινουρια πραγματα που να μου αρεσουν,προτεινουμε εδω μουσικη που εχει παραχθει μετα το 2000 ή εκει γυρω...

Ξεκιναω με 2 αγαπημενες μου μπαντες,που εχω ξαναποσταρει αλλα τεσπα...

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι σχεδόν 20 χρόνια απ το 2000 . Μήπως να το έκανες μετά το 2010 ;;; 

 

να ποστάρουμε τώρα opeth, tool , soad , mastodon , machine head  κλπ που θεωρούνται πλέον έως και "κλασσικά" ;; 😋

Επεξεργασμένο από Rebel_Of_South
  • Like 1

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αφηνω στη κριση του καθενος...ενταξει ας αποφυγουμε οσο ειναι δυνατον τα ΠΟΛΥ κλασσικα...(οι tool ειναι πολυ παλιοτεροι,πριν απο το 90' νομιζω)

Ας το διατυπωσω λιγο καλυτερα...να ποσταρουμε μουσικους-μπαντες που εχουν εμφανιστει μετα το 2000 κ οχι τραγουδια!

Επεξεργασμένο από noe13

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lateralus 2001 πχ 

 

Επειδή γράφεις για ανακάλυψη νέας μουσικής, μπορεί το δικό μου κλασσικό να είναι άγνωστο για κάποιον άλλον 

 

Να βάλουμε απλά και αόριστα πράγματα που μας αρέσουν;;;  Να μη το αναλύουμε και περαιτέρω (;) 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα σκοπος του θρεντ δεν ειναι να ποσταρουμε απλα τι μουσικη ακουμε...να ειναι κ μια προταση που ισως να μην ξερουμε πολλοι...δηλ αντικειμενικα soad,mastodon,tool,ghost κλπ εχουμε ακουσει οι περισσοτεροι

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σίγουρα μια φοβερά underrated μπάντα των 2000s είναι οι Big Wreck. Καναδοί με frontman, lead guitarist και main συνθέτη τον καταπληκτικό Ian Thornley. Έχουν γράψει τρομερά albums.

 

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου