Προς το περιεχόμενο

Η άποψη σας για τον Michael Jackson.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Jazzjoker είπε

Ότι έχεις τον Μέσι στη λίστα και όχι τον Ζιντάν, με ξεπερνά. Η επιτομή της ποδοσφαιρικής ιδιοφυΐας.

λειπει κ ο Αλεξης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, stavros_d80 είπε

και TOTO στο στούντιο

 

Κάποια ΜΕΛΗ των ΤΟΤΟ που έτσι κι αλλιώς session players ήταν έχουν παίξει σε αρκετά κομμάτια του Thriller,όχι όμως σε όλα ,το σημαντικότερο όργανο (ντραμς) το μοιράζονται ο Ndugu με τον Jeff.

Γενικά στα άλμπουμ του,και φυσικό ήταν, έπαιζαν οι καλύτεροι .

 

Έχει βγάλει όμως και άλλα άλμπουμ 🙂 ο Μιχάλης... χωρίς τους....ΤΟΤΟ..

 

 

 

 

  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Jazzjoker said:

Ότι έχεις τον Μέσι στη λίστα και όχι τον Ζιντάν, με ξεπερνά. Η επιτομή της ποδοσφαιρικής ιδιοφυΐας.

 

Ναι, ήταν τεράστιος εγκεφαλικά, αλλά για μένα Μέσι δεν ήταν.

Ήμουν σίγουρος ότι θα υπήρχαν ενστάσεις στην ίσως αιρετική μου άποψη.

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Συγγνωμη που ειμαι σε σοβαρο μουντ, ριχνοντας ομως μια ματια στη συζητηση περι ιδιοφυίας - αλλα και σε τουτο, εχω την εντυπωση πως κανενας δεν αναφερθηκε στον - μοναδικο εξ οσων γνωριζω - μουσικο που κατεχει "επισημως" αυτον τον τιτλο...

Ray Charles

  • Like 3
  • Ευχαριστώ 1

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ez είπε

Συγγνωμη που ειμαι σε σοβαρο μουντ, ριχνοντας ομως μια ματια στη συζητηση περι ιδιοφυίας - αλλα και σε τουτο, εχω την εντυπωση πως κανενας δεν αναφερθηκε στον - μοναδικο εξ οσων γνωριζω - μουσικο που κατεχει "επισημως" αυτον τον τιτλο...

Ray Charles

εχεις δικιο Εζ.

Τιτανας κ αυτος...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
1 ώρα πριν, Jazzjoker είπε

Ότι έχεις τον Μέσι στη λίστα και όχι τον Ζιντάν, με ξεπερνά. Η επιτομή της ποδοσφαιρικής ιδιοφυΐας.

Εγώ θα πετούσα τον Πελέ απ' έξω για να βάλω Ζιντάν. Ειδικά μετά την κεφαλιά στον Ματεράτσι έγινα οπαδός του, παραβλέποντας Ρεάλ και Γιούβε κλπ. αντιπαθητικά.

Ο Jackson είναι ο βασιλιάς της pop. Δικαίως. Μικρός τον άκουγα, τον θαύμαζα, υπήρξε φιγούρα (στην κυριολεξία) που πλαισίωνε την παιδική μου ηλικία. Η ανθρώπινη ιστορία του πολύ θλιβερή δυστυχώς.

  • Like 2

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, fusiongtr said:

Ο πρώτος μαύρος που έγινε λευκός.

Ξέρω και ποιοί τον φάγανε, αλλά δεν μπορώ να πω περισσότερα ... καταλαβαίνετε.

Καλά εντάξει. Θυμάμαι μετα τον θανατο του με σπρει σε τοίχο στα Εξάρχεια: "ο Μάικλ ηταν μονο η αρχή" και πιο παλιά παλι: "έγχρωμη τιβι ασπρομαυρος Μάικλ". Τρου στόρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, otto## είπε

Καλά εντάξει. Θυμάμαι μετα τον θανατο του με σπρει σε τοίχο στα Εξάρχεια: "ο Μάικλ ηταν μονο η αρχή" και πιο παλιά παλι: "έγχρωμη τιβι ασπρομαυρος Μάικλ". Τρου στόρι.

καλα το πιο κορυφαιο συνθημα που ειχε γραφτει..."μιση ζωη μαυρος,μιση ζωη ασπρος,Μιχαλη ζεις,για παντα μπαοκτζης"!!!

  • Χαχα 4

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου