Προς το περιεχόμενο

Μαμά


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, VangelisV είπε

Mπορεί να τα βρήκε σε τιμή ευκαιρίας ή στις εκπτώσεις και να πήρε για να έχει καβάντζα. Νομίζω ότι στέκει στο δικαστήριο

 

 Α ναι αυτό όντως στέκει . Ξέρεις τι άλλο στέκει στο δικαστήριο ;;; Αληθινές ιστορίες τώρα όχι φαντασίας

 

Ναι μεν είχε στην κατοχή του μολοτοφ αλλά δεν είχε αναπτήρα άρα δεν είχε πρόθεση κύριε πρόεδρε να την ανάψει και να κάψει τον ματατζή  -----> αθώος 

Επεξεργασμένο από Rebel_Of_South

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, fusiongtr said:

Απολαύστε στίχους.

 

 

 

 

Τι στέκει βρε, πάτε καλά?

Ακούστε στο 2:44 - 2:55 στο παραπάνω κομμάτι.

Εδώ τρώνε φυλακή για ένα τσιγάρο λέμε.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

Τι στέκει βρε, πάτε καλά?

Ακούστε στο 2:44 - 2:55 στο παραπάνω κομμάτι.

Εδώ τρώνε φυλακή για ένα τσιγάρο λέμε.

Ποιητική αδεία, σιγά μην πάει στη μπουζού για μια φουφού. Αφού είναι εθισμένος τότε γιατί τα πουλάει σε μικρά παιδιά? θα τα κράταγε για το εαυτό του. Ως γνωστό οι ντήλερς (οι σοβαροί) δεν είναι χρήστες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Τι στέκει βρε, πάτε καλά?

Ακούστε στο 2:44 - 2:55 στο παραπάνω κομμάτι.

Εδώ τρώνε φυλακή για ένα τσιγάρο λέμε.

 

χαίρομαι ιδιαίτερα που δεν έχεις πάει δικαστήριο ούτε ως μάρτυρας να δεις τι λένε  😁

 

φυλακή για 1 τσιγάρο κανείς & ποτέ . Για 300 γραμ. γράφτηκε νωρίτερα ότι πήγε δικαστήριο και είναι άρχοντας εκεί έξω μαζί μας 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Θα μου επιτρέψεις να αμφιβάλω.

 

Φυσικά 

 

το θέμα μου είναι ότι στον βωμό της ελευθερίας της έκφρασης .... ξεφεύγει η φάση 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
7 minutes ago, Rebel_Of_South said:

το θέμα μου είναι ότι στον βωμό της ελευθερίας της έκφρασης .... ξεφεύγει η φάση 

 

Και στον βωμό της ελευθεροτυπίας επίσης, διακινούνται ψευδείς ειδήσεις και το ξέρεις.

 

Η όλη ιστορία της σύλληψης του τύπου (καθώς και η συνέχεια της ιστορίας), βγήκε από ένα σάιτ μόνο.

Παραθέτω εδώ όλα τα "άρθρα" από το συγκεκριμένο σάιτ σχετικά με αυτόν.

 

https://kwloxaneio.gr/?s=sin+boy

 

Εμένα μου βρωμάει πρόμο η όλη δουλειά (κλικς για το σάιτ, πρόμο γι' αυτόν).

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

Η όλη ιστορία της σύλληψης του τύπου (καθώς και η συνέχεια της ιστορίας), βγήκε από ένα σάιτ μόνο.

Παραθέτω εδώ όλα τα "άρθρα" από το συγκεκριμένο σάιτ σχετικά με αυτόν.

έτσι όπως το θέτεις , μπορεί να ισχύει και αυτό 

 

ήδη ασχοληθήκαμε να το ψάξουμε άρα έπιασε τόπο χαχαχα

  • Like 1

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακός mode on:

 

Φυσικά και είναι μούφα. Όλοι αυτοί οι φλώροι που επειδή κάνανε μανίκια τατουάζ κλπ και με τα κατεβασμένα παντελόνια (που αν ήξεραν τι συμβολίζουν μάλλον δε θα τα φοράγανε) που το παίζουν σκληροί , με ναρκωτικά, πουτάνες, όπλα κλπ είναι οι ίδιοι που γυρνάνε το βράδυ σπιτάκι τους, πίνουν το γαλατάκι που ετοίμασε η μαμά και την πέφτουν για ύπνο με παραμυθάκι. Οι ίδιοι που όταν βρίσκονται μπροστά μου και τους κάνω ενα "φου" κόβουν πέρα. Να πουλάνε μαγκιά σε κανά 12χρονο είναι με στίχους του κώλου και το fake lifestyle τους και να παίρνουν τα κλικ και τα views.

 

Κακός mode off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, VangelisV said:

γνωστό οι ντήλερς (οι σοβαροί) δεν είναι χρήστες

Δεν ισχύει σε καμία περίπτωση,

εκτός αν σοβαρό εννοείς μόνο τον πλοιοκτήτη που εισάγει τόνους.

Τώρα, ο τυπάκος από πάνω ντήλερ δεν είναι αλλά κανα χαρτζιλίκι το βγάζει σίγουρα🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου