Προς το περιεχόμενο

Μαμά


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, Konstantinos Dritsas said:

δολοφονία ΚΕΝΕΝΤΙ ήταν ένα πραξικόπημα στρατού και ιδιωτικών οπλεμπορικών συμφερόντων

Υπάρχει μια θεμελιώδης παρανόηση που κυκλοφορεί ως αστικός μύθος σχεδόν. Ο Κένεντι δεν ήθελε να σταματήσει τον πόλεμο του Βιετνάμ. Τουναντίον ήταν υπέρ του να σταλθούν περισσότερα στρατεύματα. Απλά έχει καλλιεργηθεί στον κόσμο ένα προφίλ του JFK ως ειρηνιστή, ανθρωπιστή, σοσιαλιστή κλπ. που ήταν μόνο στα λόγια. Στην πράξη ήταν mounakias και διεφθαρμένος και ο λόγος που έμεινε στην ιστορία (πλην του θρίλερ της δολοφονίας του) ήταν το ότι βρέθηκε στην κορυφή του κόσμου τη στιγμή που έφτασε η ανθρωπότητα πιο κοντά στον πυρηνικό πόλεμο από ποτέ .

 

Αυτός που ήταν όντως σπουδαία προσωπικότητα με τεράστια λαϊκή υποστήριξη από τα χαμηλά στρώματα και τις μειονότητες ήταν ο αδερφός του ο Ρόμπερτ που επίσης τον έφαγαν λάχανο. Τώρα ποιος και γιατί βάλθηκε να ξεκληρίσει και τους δυο τους, είναι άλλη ιστορία.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Jazzjoker είπε

Υπάρχει μια θεμελιώδης παρανόηση που κυκλοφορεί ως αστικός μύθος σχεδόν. Ο Κένεντι δεν ήθελε να σταματήσει τον πόλεμο του Βιετνάμ. Τουναντίον ήταν υπέρ του να σταλθούν περισσότερα στρατεύματα. Απλά έχει καλλιεργηθεί στον κόσμο ένα προφίλ του JFK ως ειρηνιστή, ανθρωπιστή, σοσιαλιστή κλπ. που ήταν μόνο στα λόγια. Στην πράξη ήταν mounakias και διεφθαρμένος και ο λόγος που έμεινε στην ιστορία (πλην του θρίλερ της δολοφονίας του) ήταν το ότι βρέθηκε στην κορυφή του κόσμου τη στιγμή που έφτασε η ανθρωπότητα πιο κοντά στον πυρηνικό πόλεμο από ποτέ .

 

Αυτός που ήταν όντως σπουδαία προσωπικότητα με τεράστια λαϊκή υποστήριξη από τα χαμηλά στρώματα και τις μειονότητες ήταν ο αδερφός του ο Ρόμπερτ που επίσης τον έφαγαν λάχανο. Τώρα ποιος και γιατί βάλθηκε να ξεκληρίσει και τους δυο τους, είναι άλλη ιστορία.

τον έφαγαν για τους λόγους ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ 🤑

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Konstantinos Dritsas είπε

πως δολοφονία ΚΕΝΕΝΤΙ ήταν ένα πραξικόπημα στρατού και ιδιωτικών οπλεμπορικών συμφερόντων.

Όχι. Η 11110 ήταν η αιτία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Konstantinos Dritsas said:

ψάξε για το MANDELA EFFECT

 Πριν το κάνεις πες μου για τον τίτλο της παρακάτω ταινίας.

 

 Ήταν

 Interview with A vampire

 ή

 Interview with THE vampire

 

 Μην το ψάξεις.

 Πρώτα πες τι θυμάσαι.

 Και μετά ψάξε.

 

βασικά...δεν είδα την ταινία, οπότε....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, VangelisV είπε

Όχι. Η 11110 ήταν η αιτία.

έπαιξε και αυτό το ρόλο του.

 Αλλά οι οπλέμποροι, ο στρατος και η CIA και οι  χρηματοδοτήσεις (slash funding), ενεπλάκησαν (όπως κάνουν πάντα) και τον έφαγαν για να δώσουν εσωτερικά αλλά και εξωτερικά το μήνυμα. Και ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ.

 

Ο sin boy όμως το παίζει.

 Δεν είναι αυθεντικός ανατροπέας.

 Το πιο πιθανό είναι να είναι δικός τους, άλλος ένας μηχανισμός αποπροσανατολισμού.

 

 

4 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

βασικά...δεν είδα την ταινία, οπότε....

Εγώ να ξέρεις την είδα και είχα συγκρατήσει το Α στον τίτλο, μου είχε κάνει και εντύπωση τότε το Α κεφαλαίο.

 Και τώρα είναι ΤΗΕ και έχουν προστεθεί κι άλλα από κάτω και λένε για λανθάνουσα μνήμη και παραμύθια οι κοβεράπορες.

 Όπως έκαναν με το project blue book .

 Θα με βγάλουν τρελό μπροστά στα μάτια μου.

 Γι αυτό λέω, δεν ασχολούμαι πια.

 Πετάει ο γαϊδαρος? Πετάει!

 Ότι θέλουν.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Konstantinos Dritsas είπε

Αλλά οι οπλέμποροι, ο στρατος και η CIA και οι  χρηματοδοτήσεις (slash funding), ενεπλάκησαν (όπως κάνουν πάντα)

Εγώ σου μιλάω για τους πάνω πάνω και εσύ μου αναφέρεις τα πιόνια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, Konstantinos Dritsas said:

 

Εγώ να ξέρεις την είδα και είχα συγκρατήσει το Α στον τίτλο, μου είχε κάνει και εντύπωση τότε το Α κεφαλαίο.

 Και τώρα είναι ΤΗΕ και έχουν προστεθεί κι άλλα από κάτω και λένε για λανθάνουσα μνήμη και παραμύθια οι κοβεράπορες.

 Όπως έκαναν με το project blue book .

 Θα με βγάλουν τρελό μπροστά στα μάτια μου.

 Γι αυτό λέω, δεν ασχολούμαι πια.

 Πετάει ο γαϊδαρος? Πετάει!

 Ότι θέλουν.

δεν την ειδα αλλα η μνημη μου ειναι με το a.

 

Επεξεργασμένο από dimsonic
  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, VangelisV είπε

Εγώ σου μιλάω για τους πάνω πάνω και εσύ μου αναφέρεις τα πιόνια?

μην το βλέπεις ιεραρχικά .

 Το ΓΕΓΟΝΟΣ δες.

 Τον έφαγαν αυτοί που σου λέω.

 Τώρα μην μου το χαλάς

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, fusiongtr said:

Πάμε τώρα και για 911?

οχι. Για Καγιέν.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου