Προς το περιεχόμενο

Μαμά


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά αυτό το στυλ μουσικής δεν μου άρεσε ποτέ,το ότι αρέσει ομως σε κάποιους(αρκετους απ' ότι φαίνεται)δεν είναι κακο,μουσική είναι,ας εκφραστούν όπως θέλουν.

 

ΥΓ πλάκα εχει

 

 

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Kostas-5150 είπε

Γενικά αυτό το στυλ μουσικής δεν μου άρεσε ποτέ,το ότι αρέσει ομως σε κάποιους(αρκετους απ' ότι φαίνεται)δεν είναι κακο,μουσική είναι,ας εκφραστούν όπως θέλουν.

Θεωρείται μουσική αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Γαμωτο να υπηρχε Youtube οταν ημουν στην ηλικια τους, θα ειχα γινει πλουσιος με κατι τετοιες μαλ...ιες που εγραφα.

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά μη με κοροϊδέψετε αλλά μόλις πριν λίγο κατάλαβα ότι αυτός ο τυπάκος ραπάρει σε ελληνικά 😂

 

Να πω κάπου εδώ ότι τον έχει προλάβει άλλος σε αυτό το στυλ που χάζευα στο youtube και είχα λυθεί στα γέλια. Και με πιο ξεκάθαρα μηνύματα 

 

 

 

ΥΓ 1 : Τα σχόλια που παράθεσε ο @gkourmoul1 είναι εμφανώς τρολιές 

 

ΥΓ 2 : Κατοχή 300 γραμ ναρκωτικών δεν είναι για βιογραφικό είναι για φυλακή . Λιγότερο από γραμμάριο = 1 τσιγάρο 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, VangelisV είπε

Θεωρείται μουσική αυτό?

Eιναι Βαγγελη μου απλα μπορει να μην ειναι της αρεσκειας σου..κ  η κουβεντα ξεκινησε απο το χειροτερο του δειγμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, vagelism said:

Γενικα να πω..οτι το συγκεκριμενο κλιπ δεν αντιπροσωπευει στιχουργικα κ στυλιστικα το συνολο της  ελληνικης hip hop σκηνης.

 Υπαρχει ενα κομματι δημιουργων που γραφει ετσι..αλλα οχι ολοι.

Οποιος θελει μπορει να ψαξει.

 

Χωρίς φρου φρού και αρώματα και με προσεγμένο στίχο.

Δεν ξέρω πολλά απο αυτό το είδος μουσικής,αλλά αυτά τα παλληκάρια μου αρέσουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Rebel_Of_South είπε

ΥΓ 2 : Κατοχή 300 γραμ ναρκωτικών δεν είναι για βιογραφικό είναι για φυλακή . Λιγότερο από γραμμάριο = 1 τσιγάρο 

Mπορεί να τα βρήκε σε τιμή ευκαιρίας ή στις εκπτώσεις και να πήρε για να έχει καβάντζα. Νομίζω ότι στέκει στο δικαστήριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν αμφισβητεί ότι υπάρχουν κάποια αξιόλογα παιδιά που έχουν και θέλουν να πουν κάτι ενδιαφέρον με την ραπ μουσική στην Ελλάδα 

  • Like 1

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου