Προς το περιεχόμενο

ταχυτητα στα ποδια.


Skotos_aenaon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον

1) flatfoot φτανεις ανετα 250-260...τσεκαρε τον derek roddy px...βεβαια τετοια ταχυτητα ειναι απιστευτη κ με οποια τεχνικη κ να πας θα σου παρει πολλα χρονια...

2) to video tou waterson το βρισκω ακυρο οπως κ τον watersin γενικως...καθαρα προσωπικη μου αποψη αλλα το παλικαρι ειναι τελειως αντιμουσικος...συμφωνω με το swivel οτι ειναι μια χαρα τεχνικη οπως και ολες οι τεχνικες οι οποιες μας βοηθανε να πετυχουμε τους στοχους μας ειναι μια χαρα...

3) ποτε δεν γουσταρα το heel toe,δεν το εχω δοκιμασει ποτε κ ουτε θελω γιατι πιστευω δεν ηπαρχει λογος...μονο για το ενα ποδι λεει να τη χρησιμοποιεις καμια φορα για κανα γρηγορο σχημα...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

+1 σε όλα εκτός από τον waterson που είναι +1.000.001 γιατί είναι μεγάλος καραγκιόζης και μου τη δίνει στα νεύρα που την έχει δει άθλημα και μια σοβαρή δουλειά δεν έχει βγάλει.

 

Heel toe όπως ακριβώς λες λέει και για μένα μόνο για περίεργα πράγματα (μεταξύ μας και πάλι αναρωτιέμαι αν χρειάζεται :) )

 

Τώρα για το 1ο δεν ξέρω αν σε τόσο υψηλές ταχύτητες είναι ακόμη flatfoot. Προσωπικά τέτοιες ταχύτητες τις κοιτάζω από πολύ μακρυά οπότε δεν ξέρω απο δική μου πείρα απλως είχα μείνει με την εντύπωση οτι μετά τα 220+ όλα καταλήγουν σε full ankle motion (ή σχεδόν). Κατι τέτοιο είχα διαβάσει άλλωστε από τον Κόλλια. Μπορεί να έχεις και δίκιο από την άλλη. Όχι πως έχει μεγάλη σημασία βέβαια, το θέμα είναι να φτάνεις στο στόχο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eφαγα λιγες μερες στα bits and bytes και οντως αυτος ο Τim Waterson μου φανηκε τουλαχιστον για γελια.Φυσικα σεβομαι την καταρτιση του αλλα στον διαγωνισμο που βγηκε πρωτος αυτο το πραγμα που ακουγοταν ηταν τουλαχιστον γελοιο.απο την αλλη ακουσα προσφατα (και ειδα) 2 ντραμερ (mike mangini kai virgil donati) οι οποιοι χρησιμοποιουσαν την heel toe σε αρκετα γρηγορεσ ταχυτητες με αρκετα γεματο και δυνατο (αληθινο και οχι τριγκερ) ηχο.Ο δε Donati εκανε επιδειξη του pearl eliminator οποτε μαλλον και με το eliminator μπορει να γινει δουλεια και ειναι απλα θεμα εξασκησης.Αρα μαλλον θα κρατησω τα λεφτα που θα εδινα σε Axis για κατι αλλο.Επισης αν καποιος εδω μεσα πιανει 200 και πανω ας πει και σε μας οτιδηποτε θα μπορουσε να βοηθησει.απο το πως χρησιμοποιει τα ποδια του εως ασκησεις κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sigoura den xriazete na paris axis gia na paiksis grigora...to petali einai to ligotero...auto pou metraei einai i texniki k i skliri doulia...

 

tsekare sto allo thema gia simvoules pou eixe rotisi k ena allo paidi...

 

oso gia ton donati k ton mangini tora epidi tous goustaro poli k tous parakoloutho den nomizo na exei paiksi kanenas apo tous 2 heel toe...o mangini paizei flatfoot k o donati ankles...an ennoeis otan paizoun doubles tote pali den paizoun me heel toe...mpori na kano lathos vevea opote an paizei kana videaki pou tous exi dei se heel toe valto edo na to tsekaroume kai meis...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί τον τελευταίο καιρό εξακολουθείς και γράφεις με γκρικλις!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί τον τελευταίο καιρό εξακολουθείς και γράφεις με γκρικλις!

 

Είπα και εγώ τι δουλειά έχει αυτός στα drums;;:lol: :lol: :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί τον τελευταίο καιρό εξακολουθείς και γράφεις με γκρικλις!

 

Είπα και εγώ τι δουλειά έχει αυτός στα drums;;:lol: :lol: :wink:

Γιατί εσύ τι δουλειά έχεις;:lol: :lol: :lol:

 

 

 

 

 

 

 

ενώ εγώ τι δουλειά έχω;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry paidia exete dikio alla epidi den exo net logo to gam****** ote opote stelno apo net cafe grafo ellinika eno opote stelno apo tis aderfia mou pou xi slackware grafo greeklish...oxi oti den exoun ta slackware k ellinika ego den to exo psaksi...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου