Προς το περιεχόμενο

Ασύλληπτης ομορφιάς κιθάρες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέποντας αυτήν την θεσπέσια καλοκαιρινή PRS δεν άντεξα και άνοιξα αυτό το θέμα.

60254503_10219179906266170_2525560457901637632_n.thumb.jpg.723ae962163c39825bbd39b2e8e4a76d.jpg

 

Και όμως δεν την θέλω κύριοι. Πρέπει πρώτα να γίνω ο 5x παίκτης που είμαι για να δικαιολογήσω να βγω με αυτό το φαντεζί εργαλείο.

 

Και φυσικά μερικοί από σας θα την δουν με μισό μάτι, είται ως κακόγουστη, κιτς ή οτιδήποτε άλλο. Εγώ απ' την άλλη την βρίσκω ασύλληπτα όμορφη απ'το σχήμα μέχρι τα χρώματα πώς δένουν και τα πουλιά στην ταστιέρα.

 

Θα βγαίνατε με αυτήν στην σκηνή?

 

Θα είχε ενδιαφέρον να δούμε ποιές θεωρείτε εσείς ασύλληπτης ομορφιάς κιθάρες. Μοιραστείτε τις εδώ να πάρουμε μια γεύση και για το γούστο του καθενός. 😃

  • Like 7

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 137
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

O ΧριστoC k h Παναια. Ugly as hell. Αυτες οι κιθαρες επιπλα δεν με συγκινουν καθολου, φαινονται τοσο στημενες κ επιτηδευμενες οσο μια μποτοξαρισμενη 50αρα.

 

Στον αντιποδα μια χτυπημενη μαυρη στρατ, μια απλη honey sunburst les paul, μια car η lpb strat, μια απλη BSB η double bound tele ειναι η επιτομη της ομορφιας.

 

 

  • Like 1
  • Χαχα 1

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο posts in, και ήδη δύο αναφορές σε relics. Η σειρά μου να πω ο Χριστός και η Παναγιά. 😁

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Είμαι ο μόνος που δεν του αρέσουν κιθάρες hi end σαν την Prs?

Δλδ, πας να παίξεις σε ένα bar για 30 άτομα, νιώθεις άνετα με κάτι τέτοιο φορεμένο?

Ναι είναι έργο τέχνης, αλλά δε ψήνομαι να τη φορέσω.

Κιθάρα για δικηγόρους🤣

 

https://mesahollywood.com/products/nash-s-81-in-olympic-white-1

εδώ είναι η καρδιά μου

Nash να ναι και ότι να ναι βασικά🤣

 

edit

custom 24 χωρίς νερά, satin finish, ψιλο reliced, είναι η κιθάρα που θα χα αν έπρεπε να έχω μια και μόνο.

Επεξεργασμένο από sharpshooter
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, sharpshooter said:

Είμαι ο μόνος που δεν του αρέσουν κιθάρες hi end σαν την Prs?

never liked them

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Κουφη Λεοπαρδαλη said:

Δύο posts in, και ήδη δύο αναφορές σε relics. Η σειρά μου να πω ο Χριστός και η Παναγιά. 😁

Σα χαλασμένη strat δεν έχει !!

Συμπληρώνει το στυλ το ατημέλητο, το παλεοροκάδικο😁

 

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η Nash μ'αρεσε, το αντίθετο απ' τη μαύρη με άσπρο pickguard σώμα που βρίσκω τέρμα βαρετή. Αλλά ρε παιδιά, πάλι relic? Τριτωσε το κακό χχαχαχαχα!!

 

Έχω σύνδεσει στο μυαλό μου τις PRS με τον μεγάλο Κάρλος, που προσθέτει στην συμπάθεια μου για αυτές.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου