Προς το περιεχόμενο

Ασύλληπτης ομορφιάς κιθάρες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 17/5/2019 στις 4:48 ΜΜ, D'Ailleurs είπε

Και οι Flying V μου αρέσουν αν και πλέον το μπράτσο δεν με πολυ βολευει...

 

το αγαπημένο μου σχήμα κιθάρας μακραν. Αλητεία , σου βγάζει μεταλ σου βγάζει και ροκιά / μπλουζια ( τουλαχ. το gibson στυλ )

 

σήμερα χάζευα V style  κιθάρες και έπεσα σε αυτήν και είμαι ένα βήμα πριν την αγορά . Μου βγάζει έντονα το Κai Hansen στοιχείο και δεν είναι και συχνό χρώμα . Γενικά μου θυμίζει πολλά μεταλοείδωλα 

 

https://www.thomann.de/gr/jackson_pro_kv_king_v_ferrari_red.htm#bewertung

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 137
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν είναι άσχημη αλλά προτιμώ τα παραδοσιακά σχέδια. Το απότομο κόψιμο που έχουν οι v τύπου Jackson κ.α. γενικά δεν μου γεμίζει το μάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολο πράγμα να φανεί ωραία μια κιθάρα σε πράσινο αλλά νομίζω αυτή τα καταφέρνει. 

p_region_MSM100_FGB_00_01_sub_1.jpg.bdf0d2dcc080b8ee0f65fed66feed392.jpg

  • Like 1

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
23 ώρες πριν, Rebel_Of_South είπε

το αγαπημένο μου σχήμα κιθάρας μακραν. Αλητεία , σου βγάζει μεταλ σου βγάζει και ροκιά / μπλουζια ( τουλαχ. το gibson στυλ )

 

σήμερα χάζευα V style  κιθάρες και έπεσα σε αυτήν και είμαι ένα βήμα πριν την αγορά . Μου βγάζει έντονα το Κai Hansen στοιχείο και δεν είναι και συχνό χρώμα . Γενικά μου θυμίζει πολλά μεταλοείδωλα 

 

https://www.thomann.de/gr/jackson_pro_kv_king_v_ferrari_red.htm#bewertung

 

Φτάσανε να χρεώνουν πάνω από 1k για κιθάρες από Ινδονησία, έλα ***** στον τόπο σου... 

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε είναι όπως το τέννις, η Ελλάδα δεν έχει παράδοση αλλά ο Τσιτσιπάς ειναι Made in Greece. 

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε κιθάρα παίζω ούτε τρελός φαν του GOT είμαι αλλά αν κάποιος μου κάνει δώρο αυτό το διαμάντι, υπόσχομαι να αναθεωρήσω και για τα δύο.

fender_game_of_thrones_2.jpg

  • Χαχα 1

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου