Προς το περιεχόμενο

Mε τι άλλο την καταβρίσκω..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακολουθώ πολλά βίδεο για :

 

https://www.letour.fr/en/home-gallery/le-tour-de-france-for-newbies

 

 

Και προς θεού, ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΜΟΥΣΙΚΗ              🙂🙂                  🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Μαγειρικη επισης, ταξιδια, ταξιδια με μηχανη , τα σκυλια μου επισης , σειρες κ ταινιες επισης, να ανακαλυπτω νεες μουσικες κ μουσικους που γουσταρω, να παιζω με το γιο μου, να μαθαινω γενικοτερα, οτι εχει να κανει με τροχοσπιτα κ αυτοκινουμενα.

 Μ αρεσουν επισης αυτα

 

Επεξεργασμένο από vagelism
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφω μυθιστορήματα, το οποίο μού αρέσει περισσότερο από το να γράφω μουσική. Έχω βγάλει δύο με αυτοέκδοση. Δε γράφω τους τίτλους, ούτε τους εκδοτικούς για να μη θεωρηθεί διαφήμιση. Αν τυχόν ενδιαφέρεται κανείς (που δε νομίζω), μπορώ να του στείλω inbox. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Videogames, boxing, fitness, movies, μαστορέματα μηχανολογικης και ηλεκτρονικο-ηλεκτρολογικης φύσεως και γενικά παρακολούθηση των εξελίξεων σε κοινωνικοπολιτικα θέματα (χωρίς όμως ενεργό συμμετοχή)  και σε θέματα διαχείρισης κρίσεων/αντιμετώπισης καταστροφών/εξοπλισμός-τακτικές κλπ. (με ενεργό συμμετοχή γιατί τυγχάνει να είναι μέρος της δουλειάς μου αλλά το έχω και σαν χόμπι γι αυτό το αναφέρω και καταπιανομαι πολύ, τη βρίσκω με αυτό, με την πρόληψη και αντιμετώπιση καταστροφών διαφόρων ειδών. Είναι κ€#@λα για εμένα αυτά χαχαχαχαχα) 

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
41 λεπτά πριν, Ledge είπε

Γράφω μυθιστορήματα, το οποίο μού αρέσει περισσότερο από το να γράφω μουσική. Έχω βγάλει δύο με αυτοέκδοση. Δε γράφω τους τίτλους, ούτε τους εκδοτικούς για να μη θεωρηθεί διαφήμιση. Αν τυχόν ενδιαφέρεται κανείς (που δε νομίζω), μπορώ να του στείλω inbox. 

Ρε με την διαφήμιση... τι υπερβολές! Αυτολογοκρινόμαστε και χάνεται και το νόημα της συζήτησης. Πες τα βρε άνθρωπε μου, κι αν πάρουμε κι εμείς ένα βιβλίο, ίσως μάθουμε και κάτι παραπάνω. Γι αυτό δεν το εκδίδεις; Για να διαβαστεί.

 

Να πω την αλήθεια όταν είδα το θέμα είπα θα γεμίσει μπούρδα. Κι όμως μαθαίνω τόσα πολλά κι ενδιαφέροντα για όλους που γίνονται πιο ανθρώπινοι.

 

Αναρωτιέμαι πάντως: αφου τα γράφουμε σε ένα θέμα φόρα παρτίδα, τι μας σταματάει να τα συμπεριλάβουμε στο προφίλ μας;

 

  • Εμένα μ' αρέσουν οι βόλτες με μοτοσυκλέτα και να περπατάω στην φύση. 
  • Κόλλημα με εγκυκλοπαίδειες και κυρίως τα ιστορικά βιβλία και Viasat History.
  • Το Moto GP, η Formula 1 και το WEC.
  • Ταινίες με κοινωνικά θέματα και σειρές όπως Press, Shtisel, Billions, πρόσφατα.
  • Μανιώδης "παρακολουθητής" των διεθνών ειδήσεων και του παγκόσμιου γίγνεσθαι.
  • Α... και μαγειρεύω πότε-πότε. Τον καφέ και τα μακαρόνια τα τρώω μόνο απο δικά μου χέρια.

 

  • Like 3

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Ledge είπε

Γράφω μυθιστορήματα, το οποίο μού αρέσει περισσότερο από το να γράφω μουσική. Έχω βγάλει δύο με αυτοέκδοση. Δε γράφω τους τίτλους, ούτε τους εκδοτικούς για να μη θεωρηθεί διαφήμιση. Αν τυχόν ενδιαφέρεται κανείς (που δε νομίζω), μπορώ να του στείλω inbox. 

Αν είναι έτσι και όσοι γράφουν μουσική να μην το αναφέρουν για να μη θεωρηθεί διαφήμιση, όλες οι μπάντες που βγάζουν δίσκους να σταματήσουν να δίνουν συνεντεύξεις και να μιλάνε για τη δουλειά τους κλπ κλπ 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'στε καλά Yameth και VangelisV. Το είπα απλώς γιατί αναφέρεται στους κανονισμούς του νόιζ. Αυτά τα παρακάτω είναι. Δημήτρης Γιαννόπουλος - "Σύλβια" από εκδόσεις ΑλΔε και "Η αλεπού κοιμάται πια στην άσφαλτο" από εκδόσεις Πηγή.

9c937ebb-277f-40be-b9a1-e42d3f452a17_3.jpg

35155191._UY630_SR1200,630_.jpg

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, VangelisV είπε

Αν είναι έτσι και όσοι γράφουν μουσική να μην το αναφέρουν για να μη θεωρηθεί διαφήμιση, όλες οι μπάντες που βγάζουν δίσκους να σταματήσουν να δίνουν συνεντεύξεις και να μιλάνε για τη δουλειά τους κλπ κλπ 😛

ενταξει καλα εκανε ο ανθρωπος κ ρωτησε.

Εχουν δει τα ματια μας πολλα εδω μεσα Βαγγελη..

Επεξεργασμένο από vagelism
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωτογραφια ειναι για μενα μαλλον η κυρια ενασχοληση περαν της μουσικης...ασχολουμαι απο τα φοιτητικα μου χρονια, τοσο ως φωτογραφος ο ιδιος οσο και ως "καταναλωτης" εικονων, εκθεσεων, βιβλιων και ο,τι αλλου σχετικου βρεθει μπροστα μου. Εχω καποιο καιρο να ασχοληθω σοβαρα με δικη μου δουλεια (προσπαθω να ξαναπιασω τη μουσικη σιγα σιγα) αλλα ενιοτε ανεβαζω τιποτα. 
http://odysseaspappas.co.uk/
https://www.instagram.com/odispap/

 

Μετα ειναι το διαβασμα - δε θυμαμαι περιοδο της ζωης μου που να μην εχω καποιο βιβλιο να διαβαζω. Κυριως λογοτεχνια, αν και τελευταια ειχα καταπιαστει με μερικα γενικου ενδιαφεροντος / ιστορικα / popular science, τωρα τελειωνω το EGB του Hoffstadter (παρα πολυ ενδιαφερον αλλα εχει λιγο τον ατελειωτο).

 

Η μαγειρικη επισης ειναι μια μεγαλη αγαπη - σημερα ειπα να μην παω γραφειο και να δουλεψω απο το σπιτι, τουτεστιν εχω περασει νομιζω παραπανω ωρα στην κουζινα να σκεφτομαι τι θα ετοιμασω με το katsu curry σημερα παρα στο pc να δουλευω.

Ο κινηματογραφος ειναι επισης μια μεγαλη αγαπη, αν και τελευταια ειμαστε σε αποσταση - δε βλεπω πλεον συχνα ταινιες για καποιο λογο, πρεπει να ειμαι σε πολυ συγκεκριμενο headspace για να βαλω να δω ταινια μονος μου αντι να χαζολογησω στο ιντερνετ κλπ και τελευταια δε μου συμβαινει συχνα. Θα περασει... 

 

Ε και για να μη παθουμε πολυ κουλτουρα παιζουμε που και που κανα videogame, 90s kids γαρ. Τελευταια με την παρεα το εχουμε ριξει στο R6 Siege, για τους λοιπους νεανιες του φορουμ 😁


Η μ*λ*κια βεβαια ειναι οτι η μερα εχει 24 ωρες, οποτε το να ισσοροπω τα παραπανω με δουλεια και κοινωνικη ζωη συνηθως δεν ειναι και ο,τι πιο ευκολο αλλα τι να κανουμε 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου