Προς το περιεχόμενο

Προσομοίωση σαξοφωνου σε πετάλι


Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 minutes ago, panorios said:

Πιστεύω ότι για πιστότητα σε πνευστά χρειάζεται και ένας Breath Controller .Δεν έχω δοκιμάσει σε συνδυασμό με guitar synth αλλά γιατί να μη λειτουργεί.

Εδώ άκουσα τα καλύτερα midi πνευστά και κάτι μου λέει ότι χωρίς το Breath Controller δεν θα ήταν το ίδιο.

 

 

 

 Σε live πάντως θα προτιμούσα κάνα expression pedal παρά να βγω με το φυσητήρι. 🤣

 

 Αλλά τι ήχος τζετ, θάνατος, κάτσε καλά. Τα έχει ισοπεδώσει όλα το software!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως σου έγραψαν κάποιοι εδώ, χρειάζεσαι ένα guitar synt (Roland...) με το μαγνήτη του....και αρκετό θράσος!

Εδώ θα δεις, πώς ακούγεται από μία μάζωξη που είχαμε κάνει παλιά στο Noiz (την είχε οργανώσει ο συγχωρεμένος ο Κώστας)...

Με μηδέν πρόβες και ένα καλό συμπαίκτη...κάναμε πλάκα!

 

 

  • Like 2

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, marathon said:

Όπως σου έγραψαν κάποιοι εδώ, χρειάζεσαι ένα guitar synt (Roland...) με το μαγνήτη του....και αρκετό θράσος!

 

Το γνωστό και μη εξαιρετέο "σαχλόφωνο". :classic_biggrin:

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη παιδιά για την απουσία μιας και ήμουν ο δημιουργός του θέματος. Έχω λάβει υπόψη μου τα πάντα απ'οτι μου είπατε. Έχω ήδη βρει όλο το σετακι από Reverb και θα συνεχίσω το ψάξιμο μιας. Το μαγνήτη μάλλον θα τον τοποθετήσει φίλος που είναι στα τεχνικά λιγότερο άσχετος από μένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου