Προς το περιεχόμενο

Διοργάνωση Αποφοίτησης στο Λύκειο μου


Cpansinio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας.

Σε περίπου 25 μέρες οι συμμαθητές μου και εγώ ετοιμάζουμε την τελετή αποφοίτησης μας από το 4ο Λύκειο Αλίμου. Το group που έχουμε στο σχολείο μας, (συμμετέχω και εγώ, παίζω drums) θα δώσει μια συναυλία παίζοντας Rock αλλά και Blues και επειδή θέλουμε να κάνουμε μια υπερπαραγωγή ψάχνουμε εταιρία για να βοηθήσει στην διοργάνωση. Χρειαζόμαστε ηχολήπτη,ηχεία, φωτορυθμικά, σκηνή ίσως και προβολέα. Η γιορτή θα γίνει στο προαύλιο του σχολείου. Για όσους γνωρίζουν σκεφτόμαστε να οργανώσουμε κάτι παρόμοιο με το Evaggeliki School Festival. Τι πρέπει να προσέξουμε; Έχετε να μας προτείνετε εταιρείες για την διοργάνωση της αποφοίτησης;

 

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας

 

Επεξεργασμένο από Cpansinio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι το πρώτο πράγμα που θα πρέπει να συνενοηθείτε είναι με τους δασκάλους σας για το ΠΟΙΟΣ θα πληρώσει την εταιρία και το ΠΟΣΟ είναι τα max ποσό που μπορείτε να δώσετε.

 

νομίζω αυτά πάνε μέσω σχολικών επιτροπών χωρίς να είμαι και σίγουρος, αν δεν πληρώσει το σχολείο πχ θα πρέπει να βάλετε το ποσό εσείς η μισά-μισά κτλ

 

πάτε σε μαγαζιά με pa, δεν χρειάζεται να είναι και ολόκληρη εταιρία παραγωγής ένα συνοικιακό μαγαζάκι μπορεί να τα καλύψει όλα αυτά και παίρνετε προσφορές λέγοντας τι ακριβώς θέλετε από ήχο φώτα κτλ και πόσα άτομα+όργανα είστε σύνολο.

 

εσείς το μόνο που πρέπει να προσέξετε είναι να είστε προβαρισμένοι όσο το δυνατόν καλύτερα και να ακούτε ο ένας τον άλλον όταν ανεβείτε στο stage (γιαυτό θα πρέπει να πείτε στον ηχολήπτη αν ακούτε και να κάνετε ότι σας πει).

 

σε γενικές γραμμές αυτάαα....

  • Ευχαριστώ 1

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου