Προς το περιεχόμενο

Ψαχνοντας power supply


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τέλεια. Αρα το βρηκαμε όλο το πακέτο. Μήπως να χτυπήσω ένα 4x4 αντί για το 2+ μιας και δε νομιζω να χρειαστώ τα sag;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, satanikoskioftes said:

Τέλεια. Αρα το βρηκαμε όλο το πακέτο. Μήπως να χτυπήσω ένα 4x4 αντί για το 2+ μιας και δε νομιζω να χρειαστώ τα sag;

Μήπως να σταματήσεις να ρωτάς σε κάθε απάντηση και να πάρεις κάποια απόφαση από μόνος σου; Δε θα το πάρουμε μαζί, ξέρεις...😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Ledge είπε

Μήπως να σταματήσεις να ρωτάς σε κάθε απάντηση και να πάρεις κάποια απόφαση από μόνος σου; Δε θα το πάρουμε μαζί, ξέρεις...😜

Kαλά ντε μη βαράς 😅 Απλά ειπα να πω την τελική επιλογή μου. (και σε περίπτωση που im missing something να πάρω μια τελική διορθωση). Δηλαδή μπορούσε κάποιος να μου πει: μα τι λες; Αυτο το feature μπορει να το χρειαστεις και για τον ταδε λόγο που δε σκέφτηκες αλλα ένιγουέι. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Τα έμαθα τα βασικά χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα τι λες; Αυτο το feature μπορει να το χρειαστεις, όταν αγοράσεις ένα fuzz πετάλι και θελήσεις να ρίξεις το voltage κάτω από τα 9v, προσομοιώνοντας τροφοδοσία τελειωμένης μπαταρίας

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προτείνω κι εγώ; Επειδή βλέπω έχεις πολλά πετάλια, μερικά απ’ αυτά ενεργοβόρα, και πολύ πιθανόν στο μέλλον να προσθέσεις περισσότερα, μήπως να σκεφτόσουν την λύση του gig rig; Ξέρω είναι ακριβό αλλά είναι πάρα πολύ παραμετροποιήσιμο και στην ουσία μεγαλώνει όσο μεγαλώνει και το board σου. Άμα είναι να έχεις 2 τροφοδοτικά, πιστεύω είναι καλύτερη το gig rig

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες κι αυτό

https://www.thomann.de/gr/harley_benton_powerplant.htm?ref=search_prv_5

 

είμαι απόλυτα ευχαριστημένος

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου